З 2014 року Асоціація велосипедистів Києва пропонує всім бажаючим безкоштовний прокат велосипедів у рамках міських фестивалів. Зараз ми хочемо поновити наш велопарк, щоб ще більше людей відчули переваги їзди на велосипеді!

Минулого року ГО “Аптаун” (м.Вишогород) подарувала нам 5 стареньких велосипедів. Ви могли бачити наші жовтенькі ровери на різноманітних фестивалях та кінопоказах у Києві.

Завдяки безкоштовному велопрокату, сотні відвідувачів масових подій у столиці (Арт-Пікнік, Фестивалі вуличної їжі, Гогольфест, Sunday Brunch, День молоді, Канікули на районі, Фестиваль здоров’я, велосипедні виставки та інші) згадали радість руху на велосипеді, чимало людей після цього почали використовувати велосипед як транспорт для Києва.

Наші велосипеди також вірно служили на численних кінопоказах від велогенератора по всій Україні. Таким чином ми популяризуємо велокультуру серед людей, що ще не задумувалися над їздою на велосипеді по місту.

На жаль, з 5 велосипедів залишилося лише 2 (один – подарунок членів АВК), решта за вислугою років пішли на заслужений спокій.

Ми хочемо оновити наш скромний “велопарк” і знайшли можливість придбати 5 вживаних велосипедів. Необхідна сума (включно з вартістю ремонту, оновлення деталей та фарбуванням рам) – 10 000 грн. Частина грошей в нас є, але повністю ці покупки зі свого бюджету покрити не можемо.

Якщо ви бажаєте підтримати нас у цьому, будемо вдячні за благодійний внесок. Його можна зробити онлайн за цим посиланням. У призначенні платежу вказувати “на придбання велосипедів для безкоштовного велопрокату”. 20, 50, 100 грн чи інша сума – кожна донація стане в нагоді.

Альтернативно, ми з радістю приймемо в подарунок ваш вживаний велосипед.

Асоціація велосипедисітв Києва є офіційно зареєстрованою громадською організацією та публічно звітує про використання коштів. Новий фінансовий звіт буде оприлюднено у листопаі-грудні 2015 перед щорічними Загальними зборами Асоціації.

Дякуємо за підтримку велосипедного руху в Києві та Україні!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

15 серпня в Києві запустили в тестовому режимі безстанційний велопрокат Nextbike (байкшерінг). Що це Байкшерінг — це міський прокат велосипедів, який передбачає альтернативу міському громадському

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за