За ініціативи адміністрації Національного природного парку “Голосіївський” та за організаційної підтримки Асоціації велосипедистів Києва протягом останніх трьох місяців велосипедисти та мешканці Голосіївського району спільно розробляли рекомендовані шляхи для руху велосипедистів на території НПП “Голосіївський” та прилеглих територій (ВДНГ, Астрономічної обсерваторії та ін.)

За результатами багатьох зустрічей на території національного парку велосипедисти та адміністрація нацпарку запропонували декілька велосипедних маршрутів. Для адміністрації нацпарку важливим є збереження природного фонду, обмеження в’їзду до заповідних зон парку та створення безпечних та комфортних умов для дітей, пішоходів та відвідвачів парку на велосипедах.

Holosiyivsky park

Натисніть на карту для збільшення

Адміністрація нацпарку планує узгоджувати цю схему з власниками прилеглих територій задля організації єдиної мережі рекреаційних велошляхів.

Наразі Асоціація велосипедистів Києва обговорює можливість участь ініціативи “Агенти змін” у розробці варіантів маркування маршрутів та організації навігації на усіх маршрутах.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Oleg Majewski

    Треба щоб веломаршрути не збігалися і плуталися з пішоходними стежками і дуже добре це слід позначити.

інші цікаві матеріали

Компанія з виробництва велопарковок Veloparkovki.com.ua запустила новий велопродукт – станції самообслуговування велосипедів FixHere. Дві з них Veloparkovki дарують двом організаціям, що надішлють заявки до 30 квітня. У заявці слід

В рамках роботи над концепцією розвитку велотранспорту Асоціація планує провести серію відкритих обговорень схеми пропонованих веломаршрутів, яку велосипедисти міста розробили у 2014 році. На цих

У 2016 році департамент містобудування та архітектури КМДА виступає замовником робіт на підготовку стратегічного документу – “Концепції розвитку велосипедного транспорту у Києві”. Ключовою метою розробки