За ініціативи адміністрації Національного природного парку “Голосіївський” та за організаційної підтримки Асоціації велосипедистів Києва протягом останніх трьох місяців велосипедисти та мешканці Голосіївського району спільно розробляли рекомендовані шляхи для руху велосипедистів на території НПП “Голосіївський” та прилеглих територій (ВДНГ, Астрономічної обсерваторії та ін.)

За результатами багатьох зустрічей на території національного парку велосипедисти та адміністрація нацпарку запропонували декілька велосипедних маршрутів. Для адміністрації нацпарку важливим є збереження природного фонду, обмеження в’їзду до заповідних зон парку та створення безпечних та комфортних умов для дітей, пішоходів та відвідвачів парку на велосипедах.

Holosiyivsky park

Натисніть на карту для збільшення

Адміністрація нацпарку планує узгоджувати цю схему з власниками прилеглих територій задля організації єдиної мережі рекреаційних велошляхів.

Наразі Асоціація велосипедистів Києва обговорює можливість участь ініціативи “Агенти змін” у розробці варіантів маркування маршрутів та організації навігації на усіх маршрутах.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Oleg Majewski

    Треба щоб веломаршрути не збігалися і плуталися з пішоходними стежками і дуже добре це слід позначити.

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») спільно з фармацевтичною корпорацією «Артеріум» оновили Маршрути здоров’я в 5 парках Києва. Маршрути здоров’я — це рекреаційні велосипедні маршрути завдовжки

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.

Київському міському голові Голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку Хрещатик, 36   Відкритий лист громадської організації  “Асоціація велосипедистів Києва” до Київського міського голови Віталія