Асоціація велосипедистів Києва збирає, перекладає та публікує корисні поради, цікаві практики та приклади щодо розвитку велотранспорту на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту.

Ми збираємо практики з українських, європейських та американських міст, трохи є з азіатських. Також на сайті Інфоцентру ми публікуємо новини українських міст у сфері розвитку велотранспорту.

Будь ласка, заходьте на сайт Інфоцентру велотранспорту, підписуйтеся на щомісячний дайджест (у правій колонці головної сторінки) та розвивайте велотранспорт в своїх містах!

1

 

інші цікаві матеріали

Як уникнути поширених помилок, коли ви тільки починаєте кататися Якщо ви велосипедист-початківець, то знань самих тільки правил дорожнього руху може бути не достатньо. У статті

Цього тижня, координаторка роботи по Києву, Ксенія Семенова, відвідала офіс організації Sustrans – однієї з найбільших британських національних благодійних організацій, яка займається питаннями сталої мобільності.

Велосипедом їхати небезпечно і повільно, несприятливий клімат, безліч спусків і підйомів, великі відстані – аргументи, які, здавалося б, свідчать не на користь велосипеда. Ще один