В рамках роботи Асоціації над зміною проекту реконструкції Поштової площі сьогодні направлено рекомендації щодо організації дорожнього руху на перехресті вулиць Сагайдачного, Володимирського та Боричіва узвозів.

Відповідальним за проектні рішення у дорожній частині реконструкції Поштової є ТОВ “Київдормістпроект”. Сьогодні на його адресу направлені рекомендації щодо організації руху пішоходів, велосипедистів та автотранспорту в одному рівні без потреби спускатись у підземні переходи. Принципове рішення вже публікувалось на сайті АВК, потім ще тестувалось з фактичними цифрами потоків автомобільного, велосипедного та пішохідного транспорту. Тепер пропонуємо проектній установі доопрацювати цю схему до проекту організації руху і пропонувати відповідні зміні до проектно-кошторисної документації.

Нагадаємо, що 21 травня 2015 року відбулась нарада щодо врахування потреб маломобільних груп населення та велосипедистів при реконструкції Поштової площі. Рішення були зафіксовані у протоколі зустрічі. 28 травня міському голові було направлено рекомендацію по організації патрулювання пішохідної частини набережної на Поштовій та унеможливлення паркування автотранспорту. Усі новини по роботі Асоціації по Поштовій площі.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян запропонував урахувати напрацювання літньої школи «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» при підготовці проекту реконструкції

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури