QUEST.BIKE запрошує до бета-тестування велогри в Києві. Крім того, в рамках партнерства QUEST.BIKE та Асоціації велосипедистів Києва члени АВК можуть брати участь у велоквестах у всій Європі зі знижкою 25%*.

quest.bike_kyiv

Нещодавно в Києві з’явився новий вид велосипедного туризму – велоквести. Велоквест – це гра, під час якої ви знайомитесь з містом, відвідуючи його найцікавіші куточки та розгадуючи його таємниці. Для участі необхідно мати велосипед і смартфон. Детальніше про гру читайте на сайті quest.bike.

Взяти участь у безкоштовному бета-тестуванні в Києві можна до 12 липня 2015 року. Для цього введіть на сторінці http://quest.bike/bigbangkiev.html промо-код “bang182”.

*Члени Асоціації велосипедистів Києва можуть отримати знижку 25% на участь у велоквестах QUEST.BIKE в таких містах: Берлін, Відень, Краків, Львів, Прага. Для отримання знижки необхідно перед реєстрацією на квест подати заявку. Після короткої перевірки ви отримаєте знижку.

Сторінка QUEST.BIKE на Facebook

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Vitaliy Samuylenko

    Мы перестали этим заниматься года 3 назад ;-(

    • Олеся

      Життя циклічне..

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») спільно з фармацевтичною корпорацією «Артеріум» оновили Маршрути здоров’я в 5 парках Києва. Маршрути здоров’я — це рекреаційні велосипедні маршрути завдовжки

Велосипедна спільнота України просить розглянути і реалізувати план дій зі створення умов для перевезення велосипедів поїздами Укрзалізниці. План дій з посилення інтеграції велосипедного та залізничного

Велосипедна спільнота України обурена рішенням Міністерства інфраструктури України про заборону перевезення велосипедів у поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+. Результати громадських обговорень проігноровані. Перевезення неможливе Оновлені Правила перевезення