Минулої суботи АВК організувала свою ВелоТочку на центральній вулиці країни, Хрещатику, в рамках фестивалю здорового способу життя “МолодьFest”, що був приурочений до Дня Молоді. На фестивалі вже традиційно надихали мешканців міста пересідати на екологічний та комфортний вид транспорту – велосипед!

IMG_1482

Велосипед – це транспорт для всіх, без вийнятку, поколінь! Наш безкоштовний велопрокат на ВелоТочці користувався, як завжди, шаленим успіхом не лише серед дітлахів та молоді, а й серед дорослих, які були щасливі пригадати, як це приємно гасати на двоколісному.

IMG_1489IMG_1466

На фестивалі продовжили добру традицію перевіряти киян на знання Правил дорожнього руху та запрошувати на щонедільну Велошколу і дарувати ПДР для велосипедистів. Принагідно вітаємо всіх, хто успішно склав наш тест, та отримав “Велоправа” від Асоціації велосипедистів Києва!

IMG_1458

Як завжди, на інфостенді АВК можна було отримати багато корисних публікацій про велотранспорт, а також дізнатися від наших волонтерів про найближчі події з веложиття міста та проекти й ініціативи Асоціації.

IMG_1457

Програма фестивалю “МолодьFest” була надзвичайно яскравою та насиченою загалом, і, зокрема, у своїй велочастині. Протягом усього свята відбувалися змагання з BMX та велотріалу, а також зі Street Workout, брейк-дансу, паркуру, графіті, скейтбордингу та роллер спорту та різних інших видів прогресивного спорту. На головній сцені виступали молоді музичні гурти, а ввечері відбувся конкурс краси “СтудМіс Києва”.
IMG_1475

Зазначимо, що фестиваль “МолодьFest 2015″ приходив на підтримку всеукраїнської акції «Молодь України за здоровий спосіб життя», що була організована до Дня молоді Міністерством молоді та спорту України, КМДА та за підтримки ПРООН, ФНООН, ЮНЕЙДС.
IMG_1477

Асоціація велосипедистів Києва висловлює щиру подяку організаторам свята. Також велике спасибі нашим чудовим волонтерам (Валерії Думанецькій, Максиму Петрову та Денису Боклажуку), завдяки активній участі та підтримці яких відбулася наша ВелоТочка! І окрема подяка нашим велопартнерам “Помаранчевому роверу” за дружню підтримку нашої ініціативи – безкоштовний велопрокат.
IMG_1493

Чекайте на нашу ВелоТочку на майбутніх міських фестивалях Києва, а також не забувайте слідкувати за нашими анонсами та календарем велоподій!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Вересень був дуже щедрим на події для АВК! Чим жила і до яких активностей долучалася наша волонтерська команда у перший осінній місяць? Протягом вересня волонтери

15 серпня в Києві запустили в тестовому режимі безстанційний велопрокат Nextbike (байкшерінг). Що це Байкшерінг — це міський прокат велосипедів, який передбачає альтернативу міському громадському

Асоціація велосипедистів Києва взяла участь в Алеї Громадських Організацій на музичному фестивалі Atlas Weekend 3-8 липня. Завдяки підтримці в соцмережах АВК відібрали на #алеяГОнаAW, а