За рекомендацією радниці Київського міського голови з розвитку велоінфраструктури було проведено велоаудит проекту реконструкції проспекту Перемоги, як вже збудованої частини, так і ділянки, що проектується.

27 травня на зустрічі з КК “Київавтодор”, яка є замовником проекту реконструкції проаналізували проект та зазначили проблемні ділянки на вже збудованій частині велодоріжки на пр. Перемоги. Аудит проводили вперше за методикою, розробленою на основі різних іноземних практик.

Ключові тези велоаудиту частини, яка планується:

  1. Ширина велодоріжок, в цілому, відповідає потребам (2,0-2,5м)
  2. Освітлення присутнє на маршруті
  3. Бордюри не завжди понижуються в нуль, потрібно додатково контролювати протягом будівництва
  4. Видимість на перехрестях у деяких місцях обмежена кіосками
  5. Відсутні знаки, які чітко зазначають пріоритетність проїзду перехресть для автомобілістів та велосипедистів
  6. Щонайменше у трьох зонах велосипедисти змушені спішуватись (м. Нивки, м. Шулявська, м. Берестейська)
  7.  На шляху присутній один підземний перехід, яким пропонується переходити велосипедистам (м. Нивки)

Повний аналіз

На зустрічі КК “Київавтодор” отримав зауваження та пропозиції по частині, яка вже збудована. Наразі готуються пропозиції для усунення недоліків проекту, виявлених у процесі велоаудиту.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури

Для обговорення проблеми звуженого після капремонту тротуару Південного мосту представники громадськості зустрілися зі співробітниками муніципальних дорожніх служб – Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та КП «Київпастранс»,