За рекомендацією радниці Київського міського голови з розвитку велоінфраструктури було проведено велоаудит проекту реконструкції проспекту Перемоги, як вже збудованої частини, так і ділянки, що проектується.

27 травня на зустрічі з КК “Київавтодор”, яка є замовником проекту реконструкції проаналізували проект та зазначили проблемні ділянки на вже збудованій частині велодоріжки на пр. Перемоги. Аудит проводили вперше за методикою, розробленою на основі різних іноземних практик.

Ключові тези велоаудиту частини, яка планується:

  1. Ширина велодоріжок, в цілому, відповідає потребам (2,0-2,5м)
  2. Освітлення присутнє на маршруті
  3. Бордюри не завжди понижуються в нуль, потрібно додатково контролювати протягом будівництва
  4. Видимість на перехрестях у деяких місцях обмежена кіосками
  5. Відсутні знаки, які чітко зазначають пріоритетність проїзду перехресть для автомобілістів та велосипедистів
  6. Щонайменше у трьох зонах велосипедисти змушені спішуватись (м. Нивки, м. Шулявська, м. Берестейська)
  7.  На шляху присутній один підземний перехід, яким пропонується переходити велосипедистам (м. Нивки)

Повний аналіз

На зустрічі КК “Київавтодор” отримав зауваження та пропозиції по частині, яка вже збудована. Наразі готуються пропозиції для усунення недоліків проекту, виявлених у процесі велоаудиту.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

На пр. Перемоги організація руху велосипедистів і ширина велодоріжки не відповідають критеріям велоаудиту за методикою, розробленою в Асоціації велосипедистів Києва. Результати велоаудиту АВК на пр.Перемоги

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян запропонував урахувати напрацювання літньої школи «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» при підготовці проекту реконструкції

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.