Потрібна допомога волонтерів для підрахунку інтенсивності трафіку автомобілів, пішоходів та велосипедистів на Поштовій площі.

Підрахунок проводитиметься 3 червня зранку (8:30-8:50) та ввечері (18:30-18:50).

Бути на площі для інструктажу потрібно о 8:00 та 18:00 відповідно.

Якщо ви можете приділити 50 хвилин свого часу у середу, 3 червня, для підрахунку, то, будь ласка, заповніть реєстраційну форму.

Навіщо це потрібно

Наразі готується пропозиція щодо реорганізації руху на Поштовій площі так, аби вона стала доступною для пішоходів, людей з особливими потребами та велосипедистів.

Буде створена комп’ютерна модель, яка покаже, чи дійсно створення наземного пішохідного переходу та велопереїзду завдасть значних незручностей автомобілістам.

Для створення такої моделі потрібні дані щодо інтенсивності руху пішоходів, велосипедистів та автомобілістів на цій площі.

Комп’ютерна модель буде виглядати приблизно так (дивіться відео).

Наразі замовники реконструкції стверджують, що будь-які зміни на Поштовій сповільнять рух автомобілів. Ми маємо підозри, що це не так. І хочемо довести це науково.

Кого будемо рахувати

Будемо рахувати автомобілі, пішоходів та велосипедистів, що в’їжджають на Поштову з різних напрямків. Зранку напрямки руху будуть інші, ніж ввечері. Нам важливо прорахувати усі варіанти.

Як рахувати

10 волонтерів рахуватимуть трафік: 3 автомобільний, 4 пішохідний, 3 велосипедний. Кожному волонтеру буде лише одна частинка перехрестя, що дасть змогу зосередитися лише на одному виду трафіку, це простіше.

Рахуємо інтенсивність вранці та ввечері, аби порівняти.

Який буде результат

Створена на основі підрахунків комп’ютерна модель дозволить довести (або спростувати) пропозиції щодо реорганізації руху пішоходів та велосипедистів на Поштовій.

Про теперішні недоліки Поштової та її реконструкцію тут.

Рішення останньої робочої зустрічі по Поштовій тут.

Контакти

Координаторка підрахунку – Дарина Пирогова, 050 940 67 63, daryna.pyrogova at gmail.com

Зареєструватися на підрахунок

Дякуємо вам за допомогу у розвитку велоруху та у створенні комфортного міста Києва!

інші цікаві матеріали

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче

Асоціація велосипедистів Києва зібрала велоініціативи з усієї країни для підготовки ефективних пропозицій змін до Правил дорожнього руху. Метою зустрічі було спільно напрацювати вимоги велоспільноти щодо