18 червня в Україні відбудеться літній День “Велосипедом на роботу”. Цього разу подія проходить в рамках Тижня сталої енергетики*, адже використовуючи велосипед як транспортний засіб, кожен з нас також робить крок на шляху до енергонезалежності України та вносить свій вклад у боротьбу з наслідками зміни клімату.

Велосипед – не лише зручний і комфортний транспортний засіб, він раціональний та екологічний. Ми віримо, що розвиток велосипедного руху є ключовим завданням для забезпечення сталої мобільності в містах України. Тому мета Дня “Велосипедом на роботу” – привернути увагу до використання велосипеда як щоденного транспортного засобу та необхідності створення якісної велосипедної інфраструктури в Києві та Україні.

Цього дня тисячі людей продемонструють, що велосипед – це транспорт, яким можна користуватися для доїзду на роботу чи навчання, у ділових та приватних цілях. Жителів Києва запрошують об’єднуватися по районах або організовувати колег – та їхати велосипедом на роботу разом!

Програма

18 червня будемо вже традиційно рухатися колонами з різних районів Києва і зустрінемося на ранкову каву на Майдані Незалежності – для невеличкого “велосніданку” та спілкування з однодумцями, після чого роз’їдемося по своїх справах. Запрошуйте до участі друзів, сусідів, знайомих. Цей День – також гарний привід заохотити колег користуватися велосипедом і нагадати керівництву про створення умов для велосипедистів на робочому місці.

Літній День “Велосипедом на роботу” в Києві проходить у партнерстві з Екоцентром, за підтримки якого ми зробимо наш «велосніданок» максимально екологічним та енергозберігаючим. Можна буде скуштувати запашну каву, яку приготують на сонячному концентраторі, а звукове обладнання працюватиме від сонячних панелей. Всі бажаючі зможуть дізнатися та поспілкуватися про енергозбереження, економію та раціональне споживання ресурсів!

Реєстрація

Якщо ви плануєте брати участь, просимо заповнити коротку анкету. Зареєстрованим учасникам у переддень події надійде інформація про рух районних колон та інші уточнення. До того ж, цікаво – скільки ж у Києві байктуворкерів?

Долучитися до підготовки

Напрямки, в яких ви можете допомогти:

  • Ведучі або супрводжуючі районних колон
  • Допомога на фініші (Майдан Незалежності)
  • Логістика (перевезення речей)
  • Робота з партнерами, спонсорами, кейтеринг, подарунки
  • Реклама, поширення інформації про подію

Щоб приєднатися до нашої команди, оберіть цікавий для вас напрямок, заповнивши ось цю форму.

Підтримати рух

Якщо Ви хочете підтримати рух “Велосипедом на роботу” в Києві, будемо вдячні за благодійний внесок. Кошти потрібні перш за все на транспортування стенду та інформаційних матеріалів, організації велосніданку (кожен учасник отримує безкоштовний круасан і напій) та друк промо-матеріалів (плакати, наліпки, прапорці).

Зробити внесок онлайн можна за цим посиланням. У призначенні платежу вказуйте “благодійний внесок на підтримку “Велосипедом на роботу”

Довідка:

День “Велосипедом на роботу” відбудеться в Києві втретє. До квітневої акції долучилися також Артемівськ, Кривий Ріг, Львів, Миргород, Мукачево, Одеса, Рівне, Харків і Хуст. Якщо ваше місто хоче проводити Bike to Work Day 18 червня – повідомте про це, будь ласка, нам: media [at] avk.org.ua. Пропонуємо також ознайомитися з ідеями та порадами для міст з проведення цьго Дня.

Як це було:

Велосипедом на роботу в Києві 16 квітня 2015 року

Велосипедом на роботу в Києві 16 вересня 2014 року

Велосипедом на роботу по всій Україні 16 квітня 2015 року

Організатор акції в Києві – Асоціація велосипедистів Києва.

Подія в Facebook

Хештеги: #Bike2WorkKyiv #Bike2WorkUA #BikeToWork #Bike2Work

*Європейський тиждень сталої енергетики – це ініціатива ЄС, в рамках якої щороку наприкінці червня по всій Європі проходять заходи, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії. Вони сприяють поширенню найкращих практик, надихають на нові ідеї та об’єднують задля досягнення завдань ЄС щодо енергетики та цілей, що пов’язані зі зміною клімату.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 19 квітня, у День велосипеда жителі Києва взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу». Флешмоб у столиці традиційно організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»),

У п’ятницю, 8 лютого, Київ приєднався до міжнародного зимового дня «Велосипедом на роботу». Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» організувала зустріч учасників флешмобу вранці на Майдані

У конкурсі серед українських роботодавців «Велопрацедавець 2018» перемогла IT-компанія Intellias. Церемонія нагородження конкурсу відбулась 18 жовтня в Американському домі в Києві. Організатором конкурсу є громадська