У відповідь на рекомендації щодо облаштування місць для перевезення велосипедів та дитячих візків у вагонах фунікулеру, КП “Київпастранс” пообіцяло врахувати їх при реконструкції.

Цитуємо лист повністю:

Шановна Ксеніє!

Інформуємо Вас, що питання, з яким Ви звернулися до КП «Київпастранс» про передбачення можливості удосконалення умов перевезення велосипедів та дитячих візків у вагонах Фунікулера за № 2015/05-02 від 07 травня 2015 р. розглянуто в комунальному підприємстві «Київпастранс».
Вирішення Вашого прохання про облаштування одного із відділень вагонів для перевезення велосипедів та пандусів на платформах можливе при розробленому та погодженому проектному рішенні з залученням бюджетних коштів.
Ваші побажання будуть враховані під час плануємої реконструкції Фунікулера.
В даний час , при умові дотримання “Правил користування наземним міським транспортом загального користування …” та за домовленістю з Вашою Асоціацією раніше Фунікулер буде перевозити одночасно 2-х велосипедистів, в залежності від пасажиропотоку.

З повагою,
В .о директора з транспорту С.Литвинов

Плануємо провести зустріч з персоналом Київпастрансу, відповідальним за ремонти та реконструкцію фунікулера для отримання більш конкретних термінів та умов реконструкції.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

На бульварі Перова смугу, якою рухається громадський транспорт, відкрито для велосипедистів. Згодом до експерименту долучаться проспекти Визволителів, Миру та вул. Будівельників на Лівому березі Києва.

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури

Навесні в Києві актуалізувалося питання взаємодії велосипедистів і водіїв громадського транспорту на дорогах та інтеграції велосипеда з ГТ. 19 квітня Асоціація велосипедистів Києві передала комунальному