У відповідь на рекомендації щодо облаштування місць для перевезення велосипедів та дитячих візків у вагонах фунікулеру, КП “Київпастранс” пообіцяло врахувати їх при реконструкції.

Цитуємо лист повністю:

Шановна Ксеніє!

Інформуємо Вас, що питання, з яким Ви звернулися до КП «Київпастранс» про передбачення можливості удосконалення умов перевезення велосипедів та дитячих візків у вагонах Фунікулера за № 2015/05-02 від 07 травня 2015 р. розглянуто в комунальному підприємстві «Київпастранс».
Вирішення Вашого прохання про облаштування одного із відділень вагонів для перевезення велосипедів та пандусів на платформах можливе при розробленому та погодженому проектному рішенні з залученням бюджетних коштів.
Ваші побажання будуть враховані під час плануємої реконструкції Фунікулера.
В даний час , при умові дотримання “Правил користування наземним міським транспортом загального користування …” та за домовленістю з Вашою Асоціацією раніше Фунікулер буде перевозити одночасно 2-х велосипедистів, в залежності від пасажиропотоку.

З повагою,
В .о директора з транспорту С.Литвинов

Плануємо провести зустріч з персоналом Київпастрансу, відповідальним за ремонти та реконструкцію фунікулера для отримання більш конкретних термінів та умов реконструкції.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Ми розкажемо про 5 проектів Громадського бюджету, які можуть зробити пересування в місті зручнішим і безпечнішим для людей. Їх подали члени, друзі та волонтери U-Cycle (ГО

У бюджеті Києва на 2018 рік зменшили видатки спеціального фонду бюджету Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на будівництво велодоріжок. Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» проаналізувала останню

На бульварі Перова смугу, якою рухається громадський транспорт, відкрито для велосипедистів. Згодом до експерименту долучаться проспекти Визволителів, Миру та вул. Будівельників на Лівому березі Києва.