У рамках веловівторків АВК 2 червня відбувся Перший Київський електровелосипедний Форум. Нижче подаємо основні тези, що пролунали під час події (нотатки – спільнота “Електровелосипед“).

  • ЕлектроВелосипед – комфортний, інтелектуальний, економічний та екологічний транспорт.
  • Використання ЕлектроВелосипедів як альтернативного міського транспорту – серйозний крок до енергетичної незалежності держави!
  • Станом на сьогодні «Правила дорожнього руху» щодо електротранспорту не відповідають суспільним вимогам.
  • Держава має сприяти популяризації електротранспорту, зокрема електровелосипедів, шляхом спрощення механізмів оподаткування при виробництві та продажу.
  • Конструювання, виробництво та тестування електровелосипедів та їх модифікацій – це запровадження та розвиток інноваційних технологій в Україні, що в результаті приведе до зниження собівартості електровелосипедів та сприянню розвитку вітчизняного виробництва.
  • Заснувати соціальну веломайстерню «Bike Farm», як осередок розвитку електровелосипедної культури Києва, де можна буде переобладнати звичайний велосипед на електро. Також це буде перша точка у місті, де можна безкоштовно буде підзарядити електровелосипед за допомогою сонячних панелей.
  • Організувати пробіг колони електровелосипедистів в рамках Літнього Дня «Велосипедом на роботу», що відбудеться 18 червня.
  • Розвиток партнерських зв’язків та налагодження співпраці з громадськими організаціями, клубами та спільнотами для подальшого діалогу з державною владою.
  • Лобіювання інтересів електровелосипедистів.

Асоціація велосипедистів Києва вдячна електровелосипедистам за ініціативність та активність, ми будемо раді підтримувати цей рух, адже всі ми крутимо педалі та робимо Київ велосипедним разом!

Більше фото тут.

Аудіо-запис тут.

Подія в Facebook.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве:

Новий перехоплювальний велопаркінг відкрився 25 травня неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це вже третій паркінг, що дає змогу жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під