Асоціація отримала відповідь на свій лист щодо велопарковки біля Верховної Ради.

У своєму листі Асоціація подякувала за ініціативу і звернулась з проханням замінити конструкцію та облаштувати якісну та надійну велопарковку, якою користуватимуться співробітники та відвідувачі приміщень Верховної Ради України. Також надала посилання на рекомендації щодо облаштування велопарковок та висловила готовність консультувати на місці.

Облаштування велопарковки біля Верховної Ради. Фото: Влад Содель

Облаштування велопарковки біля Верховної Ради. Фото: Влад Содель

Сьогодні прийшов лист з Апарату Верховної Ради:

Вашого листа за №2015/05-05 (реєстраційний №136411) від 29.05.2015 з пропозицією заміни конструкцій велопарковок, облаштованих на територіях адміністративних будинків Верховної Ради Україні, розглянуто.

Інформую, що у поточному бюджетному році видатки на забезпечення діяльності Верховної Ради України значно скорочено, тому, на жаль, не можемо задовольнити Ваше прохання щодо заміни зазначених конструкцій та облаштування якісної та надійної велопарковки.

Однак, порушене Вами питання щодо оновлення паркувального обладнання на велосипедних стоянках Верховної Ради України враховано та розглядатиметься у подальшому після поліпшення економічної ситуації у країні.

Мабуть, Верховній Раді України треба допомогти фінансово, адже після поліпшення економічної ситуації у країні до моменту облаштування велопарковки (та ще й якісної та надійної) пройде не один рік.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Vitaliy Samuylenko

    Троли вы!

інші цікаві матеріали

Кампанія «Велосипедом до школи» відбулась у громадах 5 областей України. Кампанію провела ГО «Асоціація велосипедистів Києва» за підтримки місцевих рад і програми «U-LEAD з Європою»

У Коростишівській об’єднаній територіальній громаді встановили велопарковки у школі та провели велошколу з безпеки руху для школярів. Подія є складовою кампанії «Велосипедом до школи» в

У Чернігівській, Полтавській і Вінницькій областях встановили велопарковки в школах Корюківської, Лохвицької і Якушинецької об’єднаних територіальних громад. Подія є складовою кампанії «Велосипедом до школи» в