Асоціація отримала відповідь на свій лист щодо велопарковки біля Верховної Ради.

У своєму листі Асоціація подякувала за ініціативу і звернулась з проханням замінити конструкцію та облаштувати якісну та надійну велопарковку, якою користуватимуться співробітники та відвідувачі приміщень Верховної Ради України. Також надала посилання на рекомендації щодо облаштування велопарковок та висловила готовність консультувати на місці.

Облаштування велопарковки біля Верховної Ради. Фото: Влад Содель

Облаштування велопарковки біля Верховної Ради. Фото: Влад Содель

Сьогодні прийшов лист з Апарату Верховної Ради:

Вашого листа за №2015/05-05 (реєстраційний №136411) від 29.05.2015 з пропозицією заміни конструкцій велопарковок, облаштованих на територіях адміністративних будинків Верховної Ради Україні, розглянуто.

Інформую, що у поточному бюджетному році видатки на забезпечення діяльності Верховної Ради України значно скорочено, тому, на жаль, не можемо задовольнити Ваше прохання щодо заміни зазначених конструкцій та облаштування якісної та надійної велопарковки.

Однак, порушене Вами питання щодо оновлення паркувального обладнання на велосипедних стоянках Верховної Ради України враховано та розглядатиметься у подальшому після поліпшення економічної ситуації у країні.

Мабуть, Верховній Раді України треба допомогти фінансово, адже після поліпшення економічної ситуації у країні до моменту облаштування велопарковки (та ще й якісної та надійної) пройде не один рік.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Vitaliy Samuylenko

    Троли вы!

інші цікаві матеріали

Статус «Велопрацедавець 2017» отримала компанія EVERLEGAL — українська юридична фірма, яка пишається тим, що є «зеленою» та підтримує екологічні ініціативи. Саме вона виграла конкурс, який

Асоціація велосипедистів Києва оновила порадник з рекомендаціями про облаштування велопарковок. Буклет доступний онлайн і містить поради з розміщення та форми велопарковок біля магазинів, закладів харчування

Асоціація велосипедистів Києва оголошує щорічний конкурс “Велопрацедавець 2017”, який відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси. Перемогу в конкурсі отримає компанія/організація/установа, що пропонує найкомфортніші умови для