Спеціально для членів Асоціації велосипедистів Києва наші партнери, компанія “ABUS”, до 10 червня надають знижку 15% на велошоломи для дітей та дорослих.

Всі шоломи ABUS, в тому числі дитячі моделі, виготовлені за найвищими стандартами безпеки із використанням безпечних для здоров’я матеріалів.

В асортименті багато яскравих моделей для MTB/шосе і особливо для міста. Всі міські моделі обладнані вбудованими світлодіодними ліхтариками, додатково доступні дощовики та теплі флісові підкладки.

Переглянути всю лінійку велошоломів можна на  сайті компанії ”ABUS”.

Keyvisual-Fahrradhelme-Urban-City-Urban-City_slide (1)

Також нагадуємо, що для всіх членів АВК діють постійні знижки у веломагазинах та веломайстернях, а також на велотури та інші цікаві штуки, які люб’язно надають наші друзі та партнери.

Зокрема, на велозамки “ABUS” діє постійна знижка у розмірі 10 %.

Детальніше про всі переваги та бонуси членам АВК можна дізнатися  ТУТ.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

 

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва у складі Української велосипедної мережі звернулась до Міністерства інфраструктури України з оскарженням повної заборони провезення велосипедів у поїздах категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

До партнерської програми Асоціації велосипедистів Києва приєднується виробник стильних сітібайків і фіксів під брендом Streetster, який популяризує міську велокультуру. Члени АВК отримують знижку 10% абсолютно