Прес-реліз

Традиційні весняні велопаради відбудуться 16 травня у трьох українських містах – Києві, Полтаві та Чернівцях. Їх мета – популяризація велотранспорту як ідеального способу пересування по місту: зручного, швидкого, економного, з користю для здоров’я та без шкоди довкіллю.

Учасниці велопараду продемонструють, що велосипед можна використовувати для будь-яких поїздок: на зустріч з друзями, на побачення, вечірку, у щоденних справах. І при цьому можна залишатися стильною і привабливою.

У Києві цього разу дівчатам запропоновано одягатися в різних стилях: елеганс, етно, казковий, хард. Учасниці зустрінуться у сквері біля Національної опери (вул.Володимирська, 50), о 16:00 вирушають за різними стилями вбрання по 5 маршрутах центральною частиною міста. Потім збируться на кава-паузу на Контраковій площі (17:00) і всі разом вирушать на вечірній пікнік і відпочинок на Трухановому острові (19:00).

Фінальний маршрут колони Велопараду дівчат у Києві пролягатиме зокрема через Поштову площу – це буде приводом перевірити, наскільки реорганізований рух у цьому місці зручний для проїзду велосипедистів.

Прес-брифінг щодо Велопараду та розвитку велосипедного руху в Києві відбудеться 16 травня о 15:30 у сквері біля Національної опери.

Контакти:

Київ
Олеся Сторожук, ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, media[at]avk.org.ua, 066 310 31 33

Полтава
Вікторія Івасенко, ГО “Велополтава”, tikhovika[at]yandex.ru, 095 509 03 43

Чернівці
Тетяна Лебухорська, ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”, tetiana.lebukhorska[at]bard.cv.ua, 050 132 03 62

Довідка:

Велопаради дівчат проводяться з 2010 року у містах України. Велопаради ініціювали та вперше провели активістки Асоціації велосипедистів Києва, у Києві. У 2011 році до Велопарадів долучилися велосипедистки з інших українських міст.

інші цікаві матеріали

У Краматорську 150-й День народження міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide, який відбудеться у неділю 23 вересня. Подія пройде у рамках конференції “Східний Велофорум”, яка збере велоактивістів

Асоціація велосипедистів Києва зробила відеофільм про Велопарад дівчат #KyivCycleChic 2018. Дякуємо всім учасницям та учасникам Велопараду дівчат і просимо заповнити форму зворотнього зв’язку. Відео з

Центром Києва проїхали понад 500 учасниць Велопараду дівчат #KyivCycleChic, які продемонстрували, що поїздки на велосипеді можливі з будь-якої нагоди і в одязі на будь-який смак