Сьогодні направила у КП “Київреклама” рекомендацію перевірити законність узгодження облаштування рекламного щита на пішохідній доріжці на перехресті вулиць Електриків та Набережно-Рибальської.

ad construction

Півтора роки тому АВК вже надсилала департаменту суспільних комунікацій запит і прохання демонтувати конструкцію, проте отримали відписку, що рекламний засіб погоджено з усіма інстанціями і згідно з Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами.

Цього разу, навіть у випадку формальної законності встановлення такої конструкції, звернулась з проханням до КП “Київреклама” не продовжувати дозвіл на розміщення рекламного носія після терміну закінчення поточного (31.12.2015).

інші цікаві матеріали

Уявіть собі, що через дитячий майданчик у вашому дворі хтось почав прокладати залізничну колію. Ви кажете будівельникам, що це зона для дітей, а вам відповідають

Жителі Києва мають ще два тижні, щоб запропонувати свої зміни до проекту оновленої стратегії розвитку Києва до 2025 року, опублікованого 9 листопада на сайті Київської

Комунальна корпорація “Київавтодор” продовжує будувати радянське агресивне місто. Робить це вперто і мовчки, ігноруючи суспільний запит жителів Києва на безбар’єрне місто, доступне для всіх городян.