Вечір п’ятниці набуває нового змісту, коли ти на велосипеді! Пропонуємо провести традиційний відпочинок з друзями в кінці робочого тижня… на велосипедах!

velofriday

До наступного велопараду ще рік, але це не заважає нам їздити в сукнях частіше, адже наша мета – щоденна їзда на велосипеді – комфортна, красива, безпечна!
Фото: Ігор Солодков

Ми віримо, що найкраща реклама велотранспорту – це люди на велосипедах. Велопаради – це завжди яскраво та весело, але не щодня поїдеш натовпом. А от що більше невеликих груп людей на велосипедах проїжджатимуть вулицями Києва, то частіше на нас звертатимуть увагу. Ми хочемо, щоб велосипедисти на дорогах стали помітним, і в той же час – звичним явищем.

Ідея флешмобу проста: збираємось групами по 5 осіб, у звичайному одязі, придумуємо цікавий маршрут для годинної велопрогулянки вечірнім місто і зупиняємось в улюбленому закладі – кафе, пабі, ресторані, чи місці, де ніколи не були. Якщо заклад не має велопарковки – це привід нагадати адміністрації про її встановлення.

Не забудьте зробити фото вашої велокомпанії – нехай соціальні мережі велосипедизуються. Діліться ними також у події в Facebook – побачимо, скільки нас буде по місту!

Хто давно не їздив – радимо пригадати правила дорожнього руху, або приходьте на щонедільну велошколу з безпеки руху.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала