В рамках реалізації велосипедного маршруту “Європейська площа – ж/м Троєщина” вже розпочались роботи на вул. Труханівській

Зараз вже встановлено шлагбауми на в’їзді зі сторони Московского мосту, наносяться піктограми-нагадування про швидкісний режим руху у пішохідній зоні.

P1050884

В’їзд на вулицю Труханівську зі сторони Московського моста (Фото: Ксенія Семенова)

Ми звернули увагу, що шлагбауми поставили на всю ширину вулиці, фактично перекриваючи рух велосипедистів в опущеному вигляді. Вже направлено зауваження замовнику цього об’єкту і рекомендація укоротити шлагбауми, залишивши по 1,5 м для вільного проїзду велосипедистів і проходу пішоходів по вулиці.

P1050888

вул. Труханівська (Фото: Ксенія Семенова)

Також, за проектом, ще будуть встановлені знаки нагадування щодо статусу пішохідної зони і обмеження швидкості руху до 20 км/год. Більше про проект реконструкції цієї ділянки.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

На вул.Труханівській у Києві затерли піктограми з велосипедом, знявши 1-2 мм верхнього шару асфальту. “Знищeння нeзаконних піктограм повeрнуло місту вeлопішохідну зону. Вирішeння питання поки що

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.

У суботу, 24 червня, велосипедні та бігові спільноти Києва за участю Асоціації велосипедистів Києва провели мирну акцію “Зробимо Труханів безпечним”. Окрім АВК та ініціативної групи