В рамках реалізації велосипедного маршруту “Європейська площа – ж/м Троєщина” вже розпочались роботи на вул. Труханівській

Зараз вже встановлено шлагбауми на в’їзді зі сторони Московского мосту, наносяться піктограми-нагадування про швидкісний режим руху у пішохідній зоні.

P1050884

В’їзд на вулицю Труханівську зі сторони Московського моста (Фото: Ксенія Семенова)

Ми звернули увагу, що шлагбауми поставили на всю ширину вулиці, фактично перекриваючи рух велосипедистів в опущеному вигляді. Вже направлено зауваження замовнику цього об’єкту і рекомендація укоротити шлагбауми, залишивши по 1,5 м для вільного проїзду велосипедистів і проходу пішоходів по вулиці.

P1050888

вул. Труханівська (Фото: Ксенія Семенова)

Також, за проектом, ще будуть встановлені знаки нагадування щодо статусу пішохідної зони і обмеження швидкості руху до 20 км/год. Більше про проект реконструкції цієї ділянки.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян запропонував урахувати напрацювання літньої школи «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» при підготовці проекту реконструкції

На вул.Труханівській у Києві затерли піктограми з велосипедом, знявши 1-2 мм верхнього шару асфальту. “Знищeння нeзаконних піктограм повeрнуло місту вeлопішохідну зону. Вирішeння питання поки що

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.