Переможицею конкурсу в рамках Велопараду дівчат стала Світлана Рудікова – її фото назбирало найбільше “лайків” у Facebook. Вона отримує подарунок від веломагазину стильних аксесуарів Bike Me.

Отже, ось фото переможиці, що назбирало 310 “лайків”. Світлана отримує головний приз – кошик або ящик від веломагазину Bike Me (приз вона обере самостійно).

Конкурс проходив з 19 по 24 травня 2015 року, у ньому брали участь учасниці Велопараду дівчат. Результати конкурсу зафіксовані станом на 25 травня 2015 року.

Публікуємо ще кілька фото, які по кількості голосів увійшли в “ТОП-5″ і заслуговують, на нашу думку, уваги:

Всі фотографії можна переглянути в альбомі на Facebook.

Більше фото з велопараду.

Вітаємо переможців і дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі. Сподіваємось, фото учасниць надихнуть інших до ще активнішого використання велосипеда!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва оголошує збір комерційних пропозицій на проведення трьох одноденних воркшопів з виробництва відеоконтенту задля промоції членства та волонтерства в організаціях громадянського суспільства. Громадська

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» шукає IT-спеціалістів для оновлення сайту avk.org.ua. Для втілення структурних, функціональних та технічних вимог необхідно: вибрати CMS вибрати хостинг розробити дизайн

У конкурсі серед українських роботодавців «Велопрацедавець 2018» перемогла IT-компанія Intellias. Церемонія нагородження конкурсу відбулась 18 жовтня в Американському домі в Києві. Організатором конкурсу є громадська