Переможицею конкурсу в рамках Велопараду дівчат стала Світлана Рудікова – її фото назбирало найбільше “лайків” у Facebook. Вона отримує подарунок від веломагазину стильних аксесуарів Bike Me.

Отже, ось фото переможиці, що назбирало 310 “лайків”. Світлана отримує головний приз – кошик або ящик від веломагазину Bike Me (приз вона обере самостійно).

Конкурс проходив з 19 по 24 травня 2015 року, у ньому брали участь учасниці Велопараду дівчат. Результати конкурсу зафіксовані станом на 25 травня 2015 року.

Публікуємо ще кілька фото, які по кількості голосів увійшли в “ТОП-5″ і заслуговують, на нашу думку, уваги:

Всі фотографії можна переглянути в альбомі на Facebook.

Більше фото з велопараду.

Вітаємо переможців і дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі. Сподіваємось, фото учасниць надихнуть інших до ще активнішого використання велосипеда!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

Прийом заявок на конкурс для роботодавців “Велопрацедавець-2016“, який визначає найбільш дружні до велосипедистів офіси, завершується цього тижня в суботу, 10 вересня. Цього року серед учасників

Прийом заявок на щорічний конкурс “Велопрацедавець-2016″ для роботодавців Києва, який відзначає найбільш дружні до велосипедистів офіси, подовжено до 10 вересня 2016 року. Перемогу в конкурсі отримає організація,