Переможицею конкурсу в рамках Велопараду дівчат стала Світлана Рудікова – її фото назбирало найбільше “лайків” у Facebook. Вона отримує подарунок від веломагазину стильних аксесуарів Bike Me.

Отже, ось фото переможиці, що назбирало 310 “лайків”. Світлана отримує головний приз – кошик або ящик від веломагазину Bike Me (приз вона обере самостійно).

Конкурс проходив з 19 по 24 травня 2015 року, у ньому брали участь учасниці Велопараду дівчат. Результати конкурсу зафіксовані станом на 25 травня 2015 року.

Публікуємо ще кілька фото, які по кількості голосів увійшли в “ТОП-5″ і заслуговують, на нашу думку, уваги:

Всі фотографії можна переглянути в альбомі на Facebook.

Більше фото з велопараду.

Вітаємо переможців і дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі. Сподіваємось, фото учасниць надихнуть інших до ще активнішого використання велосипеда!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» оголошує результати ІІ хвилі конкурсу для журналістів «Велосипед як каталізатор змін у містах». За результатами оцінювання всіх поданих матеріалів і

Громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” оголосила результати першої хвилі конкурсу аналітичних медіаматеріалів «Як велосипед генерує гроші». Конкурсна комісія розглянула всі подані на конкурс першої хвилі

Сьогодні, 17 жовтня, на церемонії нагородження конкурсу “Велопрацедавець року 2017”, який проводить серед київських роботодавців Асоціація велосипедистів Києва, стало відомо компанію-переможця. Велопрацедавцем 2017 стала юридична