З початку року кількість членів Асоціації велосипедистів Києва стрімко зростає і скоро ми очікуємо 400-го члена АВК (ще на початку минулого року нас було трохи більше 100!). Цей велосипедист/-ка отримає подарунок!

Нові люди приєднуються до організації майже щодня, і ми раді, що така велика кількість киян (і не тільки) свідомо підтримують розвиток велосипедного руху в місті. Кожна нова людина, що приєднується до АВК дає нам наснагу працювати краще, більше та постійно нагадує про відповідальність перед велоспільнотою Києва.

Велосипедні організації Європи налічують тисячі, ато й десятки тисяч членів, що підвищує впливовість організації у лобіюванні інтересів велосипедистів та дає ресурси для її діяльності. АВК прагне йти таким же шляхом, адже що більше нас буде, то серйознішим наш рух виглядатиме в очах тих, хто відповідає за створення велосипедної інфраструктури в Києві. Нагадуємо, на минулих Загальних зборах Асоціації було поставлено ціль у 2015 році збільшення кількості членів до 500.

Подарунок 

Зараз ми знаходимося перед відміткою “400″ і з цієї нагоди наші друзі з “Помаранчевого ровера” дарують комплект велосипедного одягу (велофутболка та велошорти) – можна обрати як casual, так і спортивні моделі.

Помаранчевий ровер – веломагазин, веломайстерня та прокат велосипедів.

Адреса у Києві: вул. Володимиро-Либідська, 25
Телефон 099 446 86 46, 067 177 02 77
e-mail: info@porover.com
skype: poroverUA

porover.com

Які переваги має член Асоціації

– знижки у веломагазинах, майстернях, велопрокатах та велотурах Києва

– пріоритетна участь у подіях та заходах Асоціації

– навчання від Асоціації

– вплив на роботу Асоціації

– рекомендаційні листи, іншу підтримку від керівництва

Відповіді на типові питання щодо членства в АВК.

Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва! Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті, де кожен хоче і може їздити на велосипеді!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче