Інженер німецької компанії VCDB Олександр Нестеровський, який працював в Україні як консультант для Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) запропонував для обговорення один з можливих варіантів організації дорожнього руху на Поштовій площі.

Зараз головна небезпека на цьому перехресті для велосипедистів при проїзді прямо з Володимирського узвозу на вул. Сагайдачного (рух прямо дозволено лише з третьої смуги). На відео видно, що пропонується організувати два пішоходних переходи та переїзди для велосипедистів з острівцем безпеки.

Поточна версія проекту транспортної частини реконструкції Поштової площі від ТОВ “Київдормістпроект”.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян запропонував урахувати напрацювання літньої школи «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» при підготовці проекту реконструкції

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури