Комунальне підприємство “Київське інвестиційне агенство” (КІА) вивчає можливість запуску конкурсу на організацію перших станцій міського велопрокату (public bikes).

КІА вивчає ринок постачальників обладнання та операторів, які можуть зацікавитись появою такого прокату у Києві. Прокат пропонується запускати у прив’язці до велосипедного маршруту “Європейська площа – ж/м. Троєщина”. Компанія NextBike Ukraine – перша компанія-оператор систем міських велопрокатів в Україні, запропонувала попередню карту розміщення станцій у місті.

bike station maps

Натисніть на зображення для збільшення

Пропоную ознайомитись та висловити свою думку щодо такої схеми розміщення станцій.

Наразі, у попередніх планах КІА до кінця року оголосити інвестиційний конкурс і обрати оператора міського велопрокату і розміщення станцій наступного року.

Карта попередня, потребує доопрацювання та деталізації, проте вже зараз важливо зрозуміти думку мешканців щодо територіальних приорітетів, які пропонуються у цій схемі (переважно, ж/м. Троєщина та центральна частина Києва).

Коментарі просимо лишати на сайті АВК під цією публікацією або на офіційній сторінці АВК у Фейсбуці. Також планую провести один з ВелоВівторків АВК на цю тему.

  • Дмитрий Брацлавский

    для початку з дорогами щось зробити треба…

інші цікаві матеріали

Днями було опубліковано проект бюджету Києва на наступний рік. Якщо говорити про фінансування суто велосипедних ініціатив, на наступний рік наразі закладено лише 4 млн грн

Кілька тижнів тому КП “Київське інвестиційне агенство” винесло на інвесткомісію питання включення системи bike-sharing до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій. Комісія схвалила пропозицію. Про

Сьогодні направила міському голові лист з рекомендаціями по Трухановому та пішохідній набережній на Поштовій площі. Поштова площа Зокрема, організувати присутність представників Державтоінспекції на в’їзді до