Асоціація велосипедистів Києва провела другий веловівторок, присвячений веломандрівкам. Тепер шукаємо бажаючих на їх проведення.

Велоекскурсії АВК

Ми визначили такі пріоритетні типи поїздок, які розвивати цього року:

  • вечірні велоекскурсії по Києву (з розповідями про цікаві місця/райони),
  • 1-2денні велотури по Київській області

В ідеалі плануємо по 1 велоекскурсії в тиждень та 2 велотури на місяць і вже є кілька ідей.

Тож тепер переходимо до реалізації.

Запрошуємо бажаючих стати велоекскурсоводом/ведучим велотуру. Будь ласка, заповнюйте ось цю анкету.

Ми відкриті як до тих, хто має досвід веломандрівок, так і тих, хто ще ніколи не водив групи, але хоче спробувати себе в цій ролі.

Ви можете запропонувати поїздку по своїх улюблених місцях у Києві або на околицях/по Україні, або просто зареєструватися як ведучий і ми разом придумаємо, куди їхати. Ведучий має впевнено почувати себе у сідлі велосипеда, решту обговоримо та порадимо.

Велоекскурсії АВК

Також з радістю обговоримо варіанти співпраці з пішохідними екскурсоводами та досвідченими організаторами велотурів.

Координатор напрямку веломандрівок АВК – Богдан Лепявко, звертайтесь до нього з питаннями або конкретними пропозиціями: lepiavkob[at]gmail.com.

Велоекскурсії АВК

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Жителі та гості Києва вперше взяли участь у Cycle Tour&Party — велоекскурсії Подолом і вечірці в затишному дворику. Cycle Tour&Party організували U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»)

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») спільно з фармацевтичною корпорацією «Артеріум» оновили Маршрути здоров’я в 5 парках Києва. Маршрути здоров’я — це рекреаційні велосипедні маршрути завдовжки

Велосипедна спільнота України просить розглянути і реалізувати план дій зі створення умов для перевезення велосипедів поїздами Укрзалізниці. План дій з посилення інтеграції велосипедного та залізничного