16 травня у Києві відбудеться традиційний “Велопарад дівчат“, і ми запрошуємо вас долучатися до його організації – в ролі партнерів, волонтерів або благодійників.

У невеличкій презентації ми підготувати основну інформацію про подію. Загалом є три основні способи підтримати велопарад:

  • як партнер/спонсор (див.презентацію, детальні умови обговорюються індивідуально);
  • як волонтер (заповнюйте анкету та приходьте на організаційні зустрічі, перша – 28 квітня);
  • як благодійник (зробити будь-який внесок, у коментарі зазначати “на організацію велопараду”. Кошти підуть в першу чергу на друк промо-матеріалів, кава-паузу та аренду звуку).

Будемо раді вашій підтримці, разом в нас вийде чудове велосипедне свято!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

У Краматорську 150-й День народження міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide, який відбудеться у неділю 23 вересня. Подія пройде у рамках конференції “Східний Велофорум”, яка збере велоактивістів

Асоціація велосипедистів Києва зробила відеофільм про Велопарад дівчат #KyivCycleChic 2018. Дякуємо всім учасницям та учасникам Велопараду дівчат і просимо заповнити форму зворотнього зв’язку. Відео з