16 травня у Києві відбудеться традиційний “Велопарад дівчат“, і ми запрошуємо вас долучатися до його організації – в ролі партнерів, волонтерів або благодійників.

У невеличкій презентації ми підготувати основну інформацію про подію. Загалом є три основні способи підтримати велопарад:

  • як партнер/спонсор (див.презентацію, детальні умови обговорюються індивідуально);
  • як волонтер (заповнюйте анкету та приходьте на організаційні зустрічі, перша – 28 квітня);
  • як благодійник (зробити будь-який внесок, у коментарі зазначати “на організацію велопараду”. Кошти підуть в першу чергу на друк промо-матеріалів, кава-паузу та аренду звуку).

Будемо раді вашій підтримці, разом в нас вийде чудове велосипедне свято!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

У центрі Києва відбувся щорічний Велопарад дівчат, який влаштовує Асоціація велосипедистів Києва. Вулицями міста проїхались сотні дівчат і жінок, для яких велосипед став зручним транспортом.

Традиційний щорічний Велопарад дівчат Асоціація велосипедистів Києва влаштовує в Києві 15 липня 2017 року. Прес-анонс Київських велосипедистів щороку стає більше, але жінок серед них досі