Антон Вакуленко,

член Асоціації велосипедистів Києва

Нещодавно перший заступник Солом’янської районної адміністрації Володимир Бялковський підняв питання велоінфраструктури у підконтрольному йому районі Києва.

Він звернувся до компанії «Помаранчевий ровер», і я запропонував йому облаштувати велопарковку біля райадміністрації, мережу прокатів та майстерень у районі. Також ми обговорили питання реалізації велоконцепції розвитку Києва, розробленої Асоціацією.

Вже минулого тижня на гроші меценатів була організована велопарковка біля адміністрації. Щоправда, вона не відповідає рекомендаціям, які надає АВК, бо передбачає блокування лише колеса, а не рами велосипеда.

Також керівництво Солом’янської РДА поєднало приємне із корисним і влаштувало спільно з «Помаранчевим ровером» велоекскурсію районом на комфортних європейських сіті-байках для своїх співробітників.

Мабуть мешканці району не очікували, що чиновники прикатять на двох колесах) Втім, під час велопоїздки були проведені важливі для роботи району зустрічі.

У планах АВК – налагодження співпраці з адміністрацією цього поки не найвелосипеднішого району, зокрема щодо реалізації маршруту Солом’янка–Центр та облаштування перехоплюючих паркінгів, прокатів тощо.

Думки, висловлені в блозі членами АВК є суб’єктивними та можуть не збігатися з офіційною позицією Асоціації.

  • резон

    Просто сміх….

інші цікаві матеріали

Уже кілька останніх років неофіційне звання української велостолиці дістається Івано-Франківську. Саме тут протягом трьох днів 5-7 жовтня проходив ювілейний – 10-тий “Veloforum” для лідерів та

5-7 жовтня в Івано-Франківську відбулася найбільша щорічна конференція на перетині транспорту та міського розвитку – Велофорум. Команда АВК відвідала 10-у ювілейну конференцію рекордним складом: офіс

Здавалось би, #перемога. У місті з’явиться нова велодоріжка, яка до того ж є у велоконцепції Києва, але….під номер 15 в пріоритетності!!! І байдуже, що на