Олеся Сторожук, медіа-координаторка Асоціації велосипедистів Києва

Вчора вперше побувала на Ретро Круїзі. І знаєте, що мене вразило найбільше? Реакція людей: коли учасники велопробігу рухалися вулицями міста, всі навколо замирали і раділи.

retro_cruise_kyiv

Якісь півгодини руху по місту, а Ретро Круїз залишився на камерах сотень киян. Вони посміхалися, махали руками, вигукували вслід підбадьорювання, фотографували, свистіли, водії сигналили. Бо красиво. Нікому не треба було нічого пояснювати – краса говорить сама за себе.

Бо коли людина, що їде на роботу чи йде на вечірку бачить іншу собі подібну людину на велосипеді – вона інтуїтивно посміхнеться, навіть нічого не знаючи про cycle-chic.

Тому кожен, виїжджаючи на велосипеді в щоденному одязі, стає пресувним рекламним носієм – реклами велосипеда. Це більше, ніж гори слів. По-більше велопоїздок у буденному і гарному небуденному, по-більше естетичних велоподій! Я вірю, що велосипед прийде в це місто на позитивній ноті!

retro_cruise_kyiv retro_cruise_kyiv retro_cruise_kyiv retro_cruise_kyiv retro_cruise_kyiv

Думки, висловлені в блозі членами АВК є суб’єктивними та можуть не збігатися з офіційною позицією Асоціації.

інші цікаві матеріали

Олеся Сторожук медіа-координаторка Асоціації велосипедистів Києва Сьогодні втретє сплатила членський внесок на розвиток Асоціації велосипедистів Києва (АВК). Це організація, в якій працюю вже два роки.

Текст – Валерія Думанецька Що таке місто? Робота, навчання? Магазин та поспіх? НІ! Місто – це комунікаційний центр області, в якому люди знаходять для себе

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто