Оскільки студентів, які надають перевагу велотранспорту, стає все більше, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з’явилася ініціативна група, яка започаткувала рух ВелоКНУ.

Рух спрямований на популяризацію велосипеду як транспорту та створення велоінфраструктури на території університету та студмістечка.

2 квітня член Ради АВК Богдан Лепявко зустрівся з проректором та студентами КНУ ім. Тараса Шевченка, які хочуть активно розвивати велотранспорт на рівні університету.

Фото: pressa.univ.kiev.ua

Під час зустрічі обговорювалися основні напрямки подальшої роботи:

  • встановлення велопарковок: керівництво вишу планує встановити їх біля всіх корпусів та ключових точок студмістечка;
  • розробка веломаршрутів, зокрема, між трьома кампусами – центральним, ВДНГ та Лук’янівкою;
  • інформаційна підтримка студентських ініціатив.
velo_knu

Фото: з архіву АВК

Наразі студенти самостійно організовують внутрішньоуніверситетський велорух та планують різноманітні велосипедні події. Асоціація готова надавати подальші консультації та допомогу, зокрема, у створенні безпечних веломаршрутів.

Представники вишу зацікавились створенням велопоінтів та велохабів, особливо у парку Шевченка та біля ВДНГ. Вони готові виділити місце на території, що належить університету, для створення такого велопоінту.

На сьогоднішній день велопарковки вже встановлені біля двох корпусів: кібернетичного факультету та мехмату. Найближчим часом планується облаштувати велопарковки біля географічного та радіофізичного факультетів. Також необхідно вирішити питання безпеки велосипедних парковок (один із можливих варіантів – організація відеоспостереження) та зберігання велосипедів у гуртожитках.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велопарковка біля бібліотеки в Києві з’явилась завдяки Клубу велобізнесу Асоціації велосипедистів Києва. Для зручності читачів біля Центральної районної бібліотеки ім. П.Г.Тичини в Дніпровському районі Києва

Асоціація велосипедистів Києва вирушила в об’єднані територіальні громади, щоб познайомитись і запропонувати співпрацю в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах». Проект містить декілька

Статус «Велопрацедавець 2017» отримала компанія EVERLEGAL — українська юридична фірма, яка пишається тим, що є «зеленою» та підтримує екологічні ініціативи. Саме вона виграла конкурс, який