Асоціація велосипедистів Києва надає безкоштовні велоконсультації, однак останнім часом на це не вистачає рук. Шукаємо волонтерів, яким цікаво допомагати іншим користуватися велосипедом!

Напрямки велоконсультацій:

  • вибір маршруту, питання щодо руху велосипедистів по Києву;
  • вибір та обслуговування велосипеда;
  • юридичні питання, ДТП;
  • інше

Варіанти задіяності:

1) Консультування, потрібно давати відповіді на питання, що надходять (1-2 рази на тиждень).

2) Можна взяти координування цього проекту, в такому разі потрібно відслідковувати вхідні питання і розподіляти між консультантами та два рази на місяць викладати відповіді на типові питання на сайт АВК.

Зацікавились? Пишіть! media [at] avk.org.ua

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: