Громадські активісти презентували свої побажання щодо забезпечення безбар’єрного простору на Поштовій площі. В результаті круглого столу замовники реконструкції погодилися надати громадськості останній проект для детального аналізу.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

На круглому столі 29 квітня зібралися громадські організації, ЗМІ, сторона замовника та інвестора реконструкції Поштової площі, були присутні представники Київської міської ради та КМДА.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

Ініціатори круглого столу звернули увагу на необхідність створення на Поштовій площі середовища, що було б доступним для маломобільних груп населення (батьки з дитячими візками, особи похилого віку, люди з обмеженими можливостями) та велосипедистів.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

В ході розмови замовники погодилися у наближчі терміни відкрити громадськості актуальний проект реконструкції Поштової площі. Експерти міських організацій проведуть аналіз цього проекту та представлять його оцінку.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

Пропонуємо ознайомтеся з нашими рекомендаціями та баченням Поштової площі:

Круглий стіл відбувся за ініціативи ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, “Підмога.інфо”, всеукраїнська громадська організація “Асоціація інвалідів-спинальників України”, ГО “ДемАльянс Допомога” та “Аналітичний центр CEDOS”.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури

У КМДА заявили про зміну транспортних пріоритетів Києва та розроблення Плану сталої мобільності Києва до 2025 року, яке має завершитися до середини 2017 року, а

Для обговорення проблеми звуженого після капремонту тротуару Південного мосту представники громадськості зустрілися зі співробітниками муніципальних дорожніх служб – Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та КП «Київпастранс»,