Громадські активісти презентували свої побажання щодо забезпечення безбар’єрного простору на Поштовій площі. В результаті круглого столу замовники реконструкції погодилися надати громадськості останній проект для детального аналізу.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

На круглому столі 29 квітня зібралися громадські організації, ЗМІ, сторона замовника та інвестора реконструкції Поштової площі, були присутні представники Київської міської ради та КМДА.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

Ініціатори круглого столу звернули увагу на необхідність створення на Поштовій площі середовища, що було б доступним для маломобільних груп населення (батьки з дитячими візками, особи похилого віку, люди з обмеженими можливостями) та велосипедистів.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

В ході розмови замовники погодилися у наближчі терміни відкрити громадськості актуальний проект реконструкції Поштової площі. Експерти міських організацій проведуть аналіз цього проекту та представлять його оцінку.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

Пропонуємо ознайомтеся з нашими рекомендаціями та баченням Поштової площі:

Круглий стіл відбувся за ініціативи ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, “Підмога.інфо”, всеукраїнська громадська організація “Асоціація інвалідів-спинальників України”, ГО “ДемАльянс Допомога” та “Аналітичний центр CEDOS”.

інші цікаві матеріали

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян запропонував урахувати напрацювання літньої школи «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» при підготовці проекту реконструкції

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури