Прес-анонс

У середу, 29 квітня громадські організації «Асоціація велосипедистів Києва», «Підмога Інфо», «Асоціація інвалідів-спинальників України», «ДемАльянс Допомога» та «Центр дослідження суспільства» проведуть круглий стіл з представниками київської влади щодо проблем фінального плану реконструкції Поштової площі.

За попередніми висновками експертів, оприлюднений проект реконструкції Поштової площі не відповідає принципам універсального дизайну в сфері будівництва та архітектури. Як наслідок, 30% мешканців Києва (батьки з дитячими візками, особи похилого віку, люди з обмеженими можливостями та велосипедисти) не зможуть комфортно пересуватися Поштовою площею та набережною, що позиціонується, як сучасне місце відпочинку киян та гостей столиці.

В запланованій дискусії підніматимуться питання необхідності внесення змін до проекту реконструкції з врахуванням думки громадськості та експретів, зокрема щодо безбар’єрного середовища.

У заході візьмуть участь координаторка роботи по Києву «Асоціації велосипедистів Києва» Ксенія Семенова, голова ради «Підмога.інфо» Олексій Краснощоков, голова всеукраїнської громадської організації «Асоціація інвалідів-спинальників України» Іван Марусевіч, голова громадської організації «ДемАльянс Допомога» Олена Педай та Ігор Тищенко з «Центру дослідження суспільства».

Запрошені до участі: представники департаменту будівництва та житлового забезпечення та департаменту соціальної політики, керівники фракцій в Київраді, представник замовника – КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва»

Місце: Український Кризовий медіа-центр, вул. Хрещатик, 2.

Час: 10.00-12.00

Контактна особа для ЗМІ: Ольга Гвоздик 050 380 59 10

Реєстрація для зацікавлених представників громади Києва (кількість місць обмежена + вхід у медіа-центр лише по списках).

Подія в Facebook

  • Pavlo Turkot

    Де саме можна побачити цей проект? Чи це приватна інформація?

інші цікаві матеріали

У Києві 2-7 липня 2018 року пройде літня школа “Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності” для спеціалістів з транспортного планування та містобудування з

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24