Прес-анонс

У середу, 29 квітня громадські організації «Асоціація велосипедистів Києва», «Підмога Інфо», «Асоціація інвалідів-спинальників України», «ДемАльянс Допомога» та «Центр дослідження суспільства» проведуть круглий стіл з представниками київської влади щодо проблем фінального плану реконструкції Поштової площі.

За попередніми висновками експертів, оприлюднений проект реконструкції Поштової площі не відповідає принципам універсального дизайну в сфері будівництва та архітектури. Як наслідок, 30% мешканців Києва (батьки з дитячими візками, особи похилого віку, люди з обмеженими можливостями та велосипедисти) не зможуть комфортно пересуватися Поштовою площею та набережною, що позиціонується, як сучасне місце відпочинку киян та гостей столиці.

В запланованій дискусії підніматимуться питання необхідності внесення змін до проекту реконструкції з врахуванням думки громадськості та експретів, зокрема щодо безбар’єрного середовища.

У заході візьмуть участь координаторка роботи по Києву «Асоціації велосипедистів Києва» Ксенія Семенова, голова ради «Підмога.інфо» Олексій Краснощоков, голова всеукраїнської громадської організації «Асоціація інвалідів-спинальників України» Іван Марусевіч, голова громадської організації «ДемАльянс Допомога» Олена Педай та Ігор Тищенко з «Центру дослідження суспільства».

Запрошені до участі: представники департаменту будівництва та житлового забезпечення та департаменту соціальної політики, керівники фракцій в Київраді, представник замовника – КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва»

Місце: Український Кризовий медіа-центр, вул. Хрещатик, 2.

Час: 10.00-12.00

Контактна особа для ЗМІ: Ольга Гвоздик 050 380 59 10

Реєстрація для зацікавлених представників громади Києва (кількість місць обмежена + вхід у медіа-центр лише по списках).

Подія в Facebook

  • Pavlo Turkot

    Де саме можна побачити цей проект? Чи це приватна інформація?

інші цікаві матеріали

У бюджеті Києва на 2018 рік зменшили видатки спеціального фонду бюджету Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на будівництво велодоріжок. Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» проаналізувала останню

Міністерство інфраструктури України чекає на пропозиції та коментарі про затвердження плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії до 2030 року. З проектом

У 2018 році уряд України схвалив Національну транспортну стратегію на період до 2030 року, в якій враховано розвиток велосипеда як транспорту. «Національна транспортна стратегія України