Прес-анонс

У середу, 29 квітня громадські організації «Асоціація велосипедистів Києва», «Підмога Інфо», «Асоціація інвалідів-спинальників України», «ДемАльянс Допомога» та «Центр дослідження суспільства» проведуть круглий стіл з представниками київської влади щодо проблем фінального плану реконструкції Поштової площі.

За попередніми висновками експертів, оприлюднений проект реконструкції Поштової площі не відповідає принципам універсального дизайну в сфері будівництва та архітектури. Як наслідок, 30% мешканців Києва (батьки з дитячими візками, особи похилого віку, люди з обмеженими можливостями та велосипедисти) не зможуть комфортно пересуватися Поштовою площею та набережною, що позиціонується, як сучасне місце відпочинку киян та гостей столиці.

В запланованій дискусії підніматимуться питання необхідності внесення змін до проекту реконструкції з врахуванням думки громадськості та експретів, зокрема щодо безбар’єрного середовища.

У заході візьмуть участь координаторка роботи по Києву «Асоціації велосипедистів Києва» Ксенія Семенова, голова ради «Підмога.інфо» Олексій Краснощоков, голова всеукраїнської громадської організації «Асоціація інвалідів-спинальників України» Іван Марусевіч, голова громадської організації «ДемАльянс Допомога» Олена Педай та Ігор Тищенко з «Центру дослідження суспільства».

Запрошені до участі: представники департаменту будівництва та житлового забезпечення та департаменту соціальної політики, керівники фракцій в Київраді, представник замовника – КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва»

Місце: Український Кризовий медіа-центр, вул. Хрещатик, 2.

Час: 10.00-12.00

Контактна особа для ЗМІ: Ольга Гвоздик 050 380 59 10

Реєстрація для зацікавлених представників громади Києва (кількість місць обмежена + вхід у медіа-центр лише по списках).

Подія в Facebook

  • Pavlo Turkot

    Де саме можна побачити цей проект? Чи це приватна інформація?

інші цікаві матеріали

У 2018 році уряд України схвалив Національну транспортну стратегію на період до 2030 року, в якій враховано розвиток велосипеда як транспорту. «Національна транспортна стратегія України

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян запропонував урахувати напрацювання літньої школи «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» при підготовці проекту реконструкції

У Києві 2-7 липня 2018 року пройде літня школа “Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності” для спеціалістів з транспортного планування та містобудування з