7 квітня 2015 у просторі FreeGen Space відбувся веловівторок на тему “Організація веломаршрутів Голосіівського Нацпарку” (далі -“Парк”).

В обговоренні взяли участь представники Парку (Борис Дробот та Олег Година), представники Ради АВК (Олександр Ткаченко, Богдан Лепявко), велоспорту та даунхільного напряму (Денис Шолудько, Володимир Мельник, Олександр Зінченко, Юдін Микола), велобізнесу (Олексій Кушка), представники громадськості, інших громадських організацій та небайдужі мешканці Голосієва.

Обговорення веломаршрутів у Голосієві

Під час зустрічі представники Парку презентували загальну інформацію щодо парку, територію, існуючий стан велосипедноі інфраструктури та озвучили готовність спільно із велосипедною спільнотою розробити та впровадити нову велосипедну інфраструктуру парку. Також виступили представники велоспільноти та озвучили своє бачення різних аспектів існуючоі ситуаціі з велоінфраструктурою та запропонували шляхи вирішення.

Вирішили:

  1. Організувати робочу групу проекту розробки веломаршрутів Парку, до якоі увійдуть представники Парку, АВК, представники велоспорту, велобізнесу та інші зацікавлені організаціі та особи;
  2. Розробити та впровадити веломаршрути для Парку з врахуванам побажань велосипедистів та можливостей Парку(юридичні, екологічні, т.д). Маршрути повинні включати як рекреаційні, так і спортивні (даунхіл) траси
  3. Врахувати для маркування веломаршрутів іноземний досвід (дані від АВК) та наявний досвід АВК та парку
  4. Підписати меморандум про взаємодію між учасниками для реалізаціі проекту

Наступні кроки:

  1. Консолідація побажань та опцій веломаршрутів від велоактивістів – дані надсилати Олександру Ткаченко (aleksandr.tkachenko[at]gmail.com) та Олегу Годині (oggdd[at]ukr.net)
  2. Попередня зустрііч для обговорення веломаршрутів: 16 квітня о 19:00 в офісі Парку (деталі будуть уточнюватися)
  3. Загальна зустріч робочоі групи для обговорення веломаршрутів (робота з картою): 21 квітня о 19:00 в офісі Парку
  4. Олег Година підготує та розішле робочій групі попередній варіант тексту Меморандуму для обговорення
  5. АВК проаналізує та запропонує рекомендаціі щодо маркування.

Прохання до всіх бажаючих бути включеними до складу робочоі групи – надішліть Олександу Ткаченку та Олегу Годині лист з підтвердженням вашого бажання стати членом робочоі групи та уточніть в цьому листі кого ви представляєте (назва організаціі або альтернативно – приватна ініціатива).

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») спільно з фармацевтичною корпорацією «Артеріум» оновили Маршрути здоров’я в 5 парках Києва. Маршрути здоров’я — це рекреаційні велосипедні маршрути завдовжки

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.

Київському міському голові Голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку Хрещатик, 36   Відкритий лист громадської організації  “Асоціація велосипедистів Києва” до Київського міського голови Віталія