Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – уже майже 400!

Знайомтеся, Олександр Давиденко.

Олександр Давиденко АВК в обличчях

Фото – Оксана Шиян

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Взагалі чи останнім часом?:) Взагалі, мабуть як і більшість моїх одноліток, я катався в дитинстві на якомусь трьохколісному радянському велосипеді. Однак, в мене єдина згадка про нього, так це те що він був рожевим… з іржею…

Потім, коли я підріс, приблизно у початкових класах школи, мені батько на ринку біля магазину “Дитячий світ” купив велосипед з цікавою назвою “БМХ”. Це був перший велосипед, на якому я навчився їздити на двох колесах… а навчив мене їздити батько, в загальному коридорі на поверсі. Але щось там сталося з велосипедом і він спочатку з декілька років просто стирчав на балконі, а потім зник у напрямку села…

Однак, незважаючи на малий час знайомся з двоколісними, тяга до них мене переслідувала мабуть років з 20, а може і більше. Коли вже восени 2013 року самостійно придбав собі Kellys Spider, виявилось, що насправді – головне навчитись їздити і ніколи не забудеш, як це робити.

Oleksandr_Davydenko

З якою метою його використовуєш?

Скоріш для довільного використання. Вел все ж таки МТБ, тому вважаю, що їздити виключно по асфальту або бруківці на ньому – це кощунство.

Тому регулярно катаю по велодоріжці, виключно з метою розпугуванння сонних пішоходів на ній, для того щоб доїхати до лісу. А там їду, куди бачу і не завжди по дорогах, скоріш по напрямках. Тож використовую як основний засіб від нудьги, незважаючи на годину доби. Вночі у лісі найкрутіше.

Тут читав про те, що один юрист їздить до суду на велосипеді. Жодного разу ще його не зустрів там, але якщо зустріну потисну руку. В дорозі до суду я все ж таки віддаю перевагу автомобілю.

Oleksandr_Davydenko

Як прийшов до цього?

Було бажання, можливість і були друзі, які порекомендували сами цей велосипед і з якими їздив. Зараз з друзями не бачусь, а велосипед і бажання їздити залишилось.

Що для тебе велосипед?

Засіб від нудьги та відкриття нових місць.

“Кто не работает, тот есть” ©

Операция «Ы» и другие приключения Шурика. В моєму випадку: “Кто не работает, тот катается на велосипеде и обычно бывает в местах, где обычно не бывает”.

Чому ти долучився до АВК і що думаєш про організацію?

Мені подобається мати відношення до руху, який має на меті поліпшити конкретні умови, незважаючи на загальний пофігізм. А своїм приєднанням до АВК я стверджую, що ГО АВК рухається правильним шляхом. Що ще думаю? Треба частіше та регулярно збиратись на велопрогулянки з метою споріднення всіх учасників руху.

І наостанок: твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Шановні потенційні велосипедисти! Будьте ласкаві, якщо є велодоріжка їздіть саме по ній, а не по узбіччю дороги або тротуару. Так ви
стверджуєтесь, як людина розумна та забезпечуєте безпеку руху. Уночі їздіть з ввімкненими фарами і ніколи не їздіть без шолома. Це ваша голова, ваше життя та ваша особиста безпека.

А Києву бажаю залишатись завжди зеленим, цвітучим та з розміченими велодоріжками!

Посміхаємось та катимо.

Фото – Оксана Шиян

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто