Перехоплюючий велопаркінг відкриється 28 квітня на Оболоні. Там можна буде залишити велосипед під охороною, підремонтувати його, взяти в прокат та випити кави.

Мета створення такого паркінгу – поєднати велотранспорт з існуючою транспортною мережею. Можливість проїхати невелику відстань на велосипеді щодня та залишити його в безпечному місці робить велосипедний рух більш привабливим для жителів віддалених районів Києва та передмістя.

Перехоплюючий велопаркінг на Оболоні

На велопаркінгу можна буде безкоштовно залишити на відповідальне зберігання особистий велосипед протягом робочого дня з 8:00 до 20:00. Цей проект є соціально орієнтованим, і його організатори розраховують, що він заохотить ще більше людей у Києві користуватися велосипедом у повсякденних справах.

Перехоплюючі велопаркінги дозволяють велосипедистам економити час і кошти на поїздку. Для міста – це зменшення навантаження на дорожню мережу за рахунок збільшення частки велосипедних поїздок. Що більше людей користвуватиметься велосипедами, то менше буде заторів на дорогах, вільніший громадський транспорт, чистіше повітря.

Для того щоб зробити можливим безкоштовне функціонування паркінгу, також надаються додаткові платні послуги: зберігання велосипедів наніч, прокат та сервісне обслуговуваня велосипедів, продаж аксесуарів, засобів особистої гігієни для велосипедистів, продаж гарячих і холодних напоїв.

Перехоплюючий велопаркінг – одна з вимог Асоціації велосипедистів Києва до міської влади. Таких у Києві має бути 10-15 біля ключових транспортних вузлів, щоб мешканці районів могли доїжджати до метро на велосипеді, а не на маршрутці і таким чином економити час і гроші.

Пілотний велопаркінг працював минулого року біля м.Виставковий центр Велопаркінг повністю розроблено та виготовлено приватним інвестором ТОВ “Байк-Бокс” під торговою маркою “VeloPoint”tm, у партнерстві з компанією Veliki.ua.

Більше про концепцію велопаркінга читайте тут.

Святкове відкриття велопаркінгу на Оболоні відбудеться 28 квітня 2015 року о 10:00 на парковці біля ТЦ “Novus” (неподалік від м.Оболонь).

Запрошуємо велосипедистів приїхати для тестування послуг байк-боксу, а журналістів – для висвітлення новини.

Сторінка Velopoint y Facebook.

Контакти для ЗМІ:

Дмитро Васильков

ТОВ “Байк Бокс”

050 382 06 65

vdmytry[at]gmail.com

 

Олексій Кушка

Veliki.ua – перша українська мережа

050 323 74 76

ceo[at]veliki.ua

 

Олеся Сторожук

Асоціація велосипедистів Києва

066 310 31 33

media[at]avk.org.ua

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Maksim Petrov

    він уже відкрився

    • Олеся

      так, він працює в тестовому режимі, офіційне відкриття – завтра

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця