Музей історії України хоче поставити велопарковку та шукає для цього партнерів.

Музей історії України

Музей історії України знаходиться на Старокиївській горі, біля Пейзажної Алеї та Андріївського Узвозу. Ця територія є популярним місцем відпочинку киян і туристів. Шляхи велосипедистів пролягають якраз повз галявину перед музеєм. Але якщо людина хоче відпочити або зайти до музею, їй ніде залишити ровера, тому що в радіусі кількасот метрів немає жодної парковки.

На жаль у Музею немає фінансової спроможності встановити велопарковку, тому він звертається допомоги йому на партнерських засадах. Установа, яка стане партнером у цій справі, зможе:

 • встановити свій логотип на парковці,
 • буде зазначена як партнер на сайті,
 • безкоштовно відвідати музей і взяти екскурсію (кількість відвідувань обговорюється).

Яка велопарковка потрібна?

Це велопарковки П-подібного типу на 6 місць. Вартість однієї велопарковки 1820 грн (без вартості встановлення). Більш детальна інформація за посиланням.

“Ми будемо дуже вдячні за допомогу. І ми впевнені, вам також будуть вдячні наші мешканці;)”, – кажуть працівники Музею.

Контактна особа:

Олеся

historyuapress[at]gmail.com

066 786 16 50

 

 • Alexey Kushka

  Мы уже связались и договорились. Будет парковка.

  • Олеся

   От і чудово

інші цікаві матеріали

Кампанія «Велосипедом до школи» відбулась у громадах 5 областей України. Кампанію провела ГО «Асоціація велосипедистів Києва» за підтримки місцевих рад і програми «U-LEAD з Європою»

У Коростишівській об’єднаній територіальній громаді встановили велопарковки у школі та провели велошколу з безпеки руху для школярів. Подія є складовою кампанії «Велосипедом до школи» в

У Чернігівській, Полтавській і Вінницькій областях встановили велопарковки в школах Корюківської, Лохвицької і Якушинецької об’єднаних територіальних громад. Подія є складовою кампанії «Велосипедом до школи» в