Напередодні Всесвітнього Дня здоров’я, 5 квітня, на головній спортивній арені країни НСК “Олімпійський” відбувся фестиваль, де Асоціація велосипедистів Києва відкрила цьогорічний сезон безкоштовного велопрокату.

100_8466
Цього року свято здоров’я відзначалося із неабияким розмахом, адже об’єднало на одному майданчику аж дві яскраві події – фестиваль “Здорова нація – сильна Україна” та П’ятий фестиваль здорової їжі “Best Food Fest & health”. До речі, перша подія відбулася за сприяння Міністерства охорони здоров’я та Міністерства молоді та спорту України.

100_8408
АВК облаштувала для відвідувачів фестивалю точку з безкоштовним прокатом велосипедів, аби кожен бажаючий міг проїхатися та надихнутися двоколісним!
100_8425

“Будь здоровим – поєднай спорт та здоровий спосіб життя з органічним харчуванням!” – під таким девізом проходив наш велопрокат на НСК “Олімпійський”. Завдяки дружній підтримці та сприянню наших друзів з Органік Ера всі велосипедисти, що покрутили педалі на фестивалі, мали нагоду поласувати справжніми органічними йогуртами від українських виробників Етнопродукт та Органік Мілк.

100_8420
Хтось пригадував, як це щастя – гасати на велосипеді!
100_8407

А хтось мав чудову нагоду чи не вперше випробувати двоколісний!
100_8448
Нагадуємо, що вперше Асоціація велосипедистів Києва запустила безкоштовний велопрокат рівно рік тому. Головною ідеєю було надихнути якомога більше киян, які поки ще не їздять на велосипеді.

Якщо ви бажаєте посприятии цій добрій місії, ми з великою радістю приймемо вживані ровери в падарунок. В якому б вони не були стані, золоті руки веломеханіків АВК перетворять їх на ходові. Якщо у вас є бажання допомогти – пишіть на friends@avk.org.ua. Також можна зробити благодійний внесок.

100_8464

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

15 серпня в Києві запустили в тестовому режимі безстанційний велопрокат Nextbike (байкшерінг). Що це Байкшерінг — це міський прокат велосипедів, який передбачає альтернативу міському громадському

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала