26 березня відбулася офіційна церемонія нагородження переможців конкурсу лідерів активного та екологічного туризму України за 2014 рік Ukrainian adwenture and ecotourism awards. Асоціацію було відзначено спеціальною номінацією за найкращі велоініціативи та досягнення року.

АВК дякує організаторам премії і тим, хто нас підтримував на конкурсі. Ми обіцяємо не зупинятися на досягнутому. У минулому році Асоціація почала проводити велоекскурсії у вигляді пілотного проекту, цьогоріч плануємо розвинути цю ініціативу та проводити екскурсії більш систематично. 17 березня відбулася зустріч із волонтерами Асоціації, на якій ми визначили три види майбутніх велопоїздок:

  • велоекскурсії – вечірні поїздки по місту з оглядом цікавинок у різних районах;
  • велопрогулянки – поїздки вихідного дня на недалекі відстані;
  • велотури – кількаденні поїздки по Україні.

Також АВК працює над розвитком української ділянки міжнародного туристичного маршруту Євровело-4. Маршрут проходить від французького міста Роскофф до Києва і складає 4000 км.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Жителі та гості Києва вперше взяли участь у Cycle Tour&Party — велоекскурсії Подолом і вечірці в затишному дворику. Cycle Tour&Party організували U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»)

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») спільно з фармацевтичною корпорацією «Артеріум» оновили Маршрути здоров’я в 5 парках Києва. Маршрути здоров’я — це рекреаційні велосипедні маршрути завдовжки

Велосипедна спільнота України просить розглянути і реалізувати план дій зі створення умов для перевезення велосипедів поїздами Укрзалізниці. План дій з посилення інтеграції велосипедного та залізничного