Казкові, елегантні, мужні, етно, стильні – і всі прекрасні та неповторні! Готуйся, Київ: 16 травня в місті пройде велопарад дівчат!

Концепція

Сукні, підбори, кошики, квіти, шалики, капелюшки, панчохи і не тільки – але все для дівчат!

Цього разу ми одягаємось у п’яти стилях:

  • казкові дівчатка (кожен трактує по-своєму),
  • елеганс (вечірні сукні, різноманітний вінтаж і т.п),
  • етно (костюми народів світу),
  • хард (для сильних і відважних; спортивна форма і контакти не рахуються),
  • сюрприз (ще один стиль визначиться голосуванням)

Фантазуй і готуй свій неповторний образ!

А вже на старті ми розділимось за відповідними стилями і поїдемо колонами по 5 різних маршрутах.

План

Збираємося біля Національної опери, розбиваємось на 5 колон, зустрічаємось на кава-поінті на Контрактовій площі, фінальна програма – на Трухановому острові.

Наш меседж місту

Велосипед можна використовувати для найрізноманітніших поїздок: на зустріч з друзями, на побачення, вечірку, у будь-яких щоденних справах і для при цьому можна залишатися стильною, без спеціального одягу.

Велотранспорт є чудовим альтернативним способом пересуватися по місту – зручний, швидкий, економний, з користю для здоров’я та без шкоди довкіллю.

Де, коли

16 травня 2015 року, збір 15:00, старт 16:00.

Місце збору – у скверику справа від Національної опери (вул.Володимирська, 50)

Маршрут

їх буде цілих 5! Так, ми розділимося за стилем і поїдемо п’ятьма колонами! Таким чином охопимо ще більше вулиць, ніж якби їхали всі разом – більше людей нас побачать і (сподіваємось) надихнуться на їзду на велосипеді. До того ж, так буде простіше та приємніше пересуватися.

Маршрути будуть повідомлені ближче до події, але вже сьогодні можемо сказати: вони максимально комофортні, пролягатимуть центральними вулицями Києва, довжина кожного маршруту складає 10-12 кілометрів; всі разом зробимо проміжну зупинку на Контрактовій площі на каву/чай та короткий перекус, після чого вирушимо до фінішу – на Труханів острів!

А що там?

На фініші нас чекатиме привал з пікнічком, музика, спілкування. Готуємо сюрпризи:) Є ідея зробити нічну вечірку, та спершу хотіли б почути вашу думку (вкажіть це при реєстрації).

Реєстрація

Для участі у велопараді, просимо заповнити коротку анкету.

Нам це важливо, оскільки цього разу ми їдемо кількома групами за різними маршрутами – хочемо зрозуміти, скільки людей буде. Зареєстровані учасниці отримають маршрут своєї колони.

Крім того, ми хотіли б почути вашу думку щодо деяких організаційних моментів (нічна вечірка тощо).

А що робити чоловікам?

Любі чоловіки! Ми цінуємо ваше бажання бути корисними і підтримати своїх подруг та знайомих. Тому ви також запрошені на Велопарад.

Але оскільки тематика велопараду чітко визначена, ми просимо вас дотримуватися заданого дрес-коду (так-так, ви все вірно зрозуміли), і рухатися окремою “п’ятою” колоною.

Будь ласка, не супроводжуйте ваших подруг під час велопараду. Це пов’язано з нашою безпекою! Адже ми їхатимемо згідно з ПДД, колонами по 10 осіб, по одній людині в ряд, і ваша додаткова участь може створювати небезпечну ситуацію, яку ми не зможемо контролювати.

У нас є аптечки і ремкомплекти. Все буде добре. Зустрічайте нас на Контрактовій з квітами.

Ми будемо дуже вдячні нашим прекрасним чоловіка за допомогу під час підготовки події та організації кава-поїнту і заходів на фініші. Будь ласка, заповніть реєстраційну форму помічника: http://goo.gl/cb9cfx

Подія в Facebook

Велопаради дівчат – по всій Україні!

Запрошуємо інші міста також проводити велопаради дівчат 16 травня. Якщо ваше місто бажає долучитися, пишіть нам, щоб координувати деякі наші дії: media [at] avk.org.ua. Також ми підготували коротеньку інструкцію з порадами щодо проведення велопараду.

Організатор велопараду дівчат у Києві – Асоціація велосипедистів Києва

Контакти:

Валерія Думанецька

координаторка велопараду дівчат 2015

doom3fear[at]bk.ru

063 304 07 44

Олеся Сторожук

медіа-координаторка АВК

media[at]avk.org.ua

066 310 31 33

Довідка:

Велопаради дівчат проводяться з 2010 року у містах України. Велопаради ініціювали та вперше провели активістки Асоціації велосипедистів Києва, у Києві. У 2011 році до Велопарадів долучилися велосипедистки з інших українських міст.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

У Краматорську 150-й День народження міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide, який відбудеться у неділю 23 вересня. Подія пройде у рамках конференції “Східний Велофорум”, яка збере велоактивістів

Асоціація велосипедистів Києва зробила відеофільм про Велопарад дівчат #KyivCycleChic 2018. Дякуємо всім учасницям та учасникам Велопараду дівчат і просимо заповнити форму зворотнього зв’язку. Відео з