Житомир розпочав планування велосипедної мережі міста та розробку велосипедної концепції.

Опрацювали транспортну ситуацію в місті, окреслили сучасний стан велопоїздок, спланували попередню велосипедну мережу.

Червоним кольором позначені головні веломаршрути, зеленим – другорядні.

Паралельно Департамент комунального будівництва уже розпочав проектування веломаршруту по вулиці Київській, що ми щиро вітаємо.

Детальніше про Житомир та їхню веломережу.

Роботу координувала експертка Асоціації велосипедистів Києва з національної роботи Ірина Бондаренко.

Загалом, у 2015 Асоціація велосипедистів Києва планує проконсультувати шість міст України щодо розробки велоконцепцій: це Житомир, Кривий Ріг, Миколаїв, Миргород, Полтава та Черкаси.

Проект “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, у рамках якого відбуваються консультації міст щодо велоконцепцій, реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за фінансової підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Партнерами проекту виступають Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель).

інші цікаві матеріали

Протягом 2018 року Асоціація велосипедистів Києва реалізувала пілотний проект разом з об’єднаними територіальними громадами України за підтримки Програми U-LEAD з Європою. Загальною метою проекту «Зелене світло

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» розробила за участю місцевих мешканців і самоуправління велоконцепції для 5 об’єднаних територіальних громад у Житомирській, Вінницькій, Чернігівській і Полтавській областях.

8 лютого 2018 року Київська міська рада ухвалила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києві. Ми відповіли на запитання про велоконцепцію, які ставлять найчастіше. Що