У квітні стартує сезонна велошкола Асоціації велосипедистів Києва з безеки руху. Мета велонавчань – розказати і показати велосипедистам, як безпечно пересуватися по Києву згідно з правилами дорожнього руху.

Велонавчання корисне як для новачків, їздять по тротуарах або взагалі бояться виїжджати велосипедом на дороги або , так і для більш досвідчених велосипедистів, що хочуть оновити знання правил дорожнього руху. На цих поїздках ви дізнаєтеся:

  • де і як має рухатися велосипедист у місті
  • які правила дорожнього руху має знати і виконувати велосипедист
  • як велосипедисту проїхати великі розв’язки
  • що означають дорожні знаки
  • як повернути ліворуч
  • як проїхати кругове перехрестя
  • де велосипедисту заборонено їздити

Перша велошкола відбудеться вже 5 квітня, тож реєструйтеся та передавайте інформацію іншим!

велонавчання з безпеки руху

Цього року велошкола знову працюватиме щонеділі з квітня по вересень, кількість точок збору збільшено з 5 до 7. Окрім традиційних точок на Контрактовій площі, парку “Позняки”, парку “Перемога”, Оболонської набережної та Виставкового центру, цього року ми плануємо відкрити навчання на Нивках/Святошино та на Хрещатику.

Ми дуже хочемо відкрити також велошколу на Троєщині, однак все ще шукаємо інструктора-волонтера, що “поведе” цей район. Якщо це ви – заповніть, будь ласка, анкету, і ми запросимо вас на ввідний тренінг для інструкторів. До речі, ми набираємо інструкторів протягом усього сезону, тож долучайтеся до нашої команди!

Не бійтеся їздити по місту – переваг від велосипедних прогулянок набагато більше!

Дізнайтеся, які ще новинки плануються у велошколах цього року.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» створила 10 промоційних відеороликів про безпеку руху і культуру їзди на велосипеді. Відео ілюструють важливі правила дорожнього руху для велосипедистів,

Сьогодні на пленарному засіданні депутати Київської міської ради підтримали проект рішення про підвищення дозвільної швидкості руху транспортних засобів до 80 км/ год на 17 вулицях,

У понеділок, 24 вересня, у Якушинецькій школі-гімназії відбулась велошкола і презентація відеороликів про безпеку руху для школярів. Подія є складовою кампанії «Велосипедом до школи» в