У квітні стартує сезонна велошкола Асоціації велосипедистів Києва з безеки руху. Мета велонавчань – розказати і показати велосипедистам, як безпечно пересуватися по Києву згідно з правилами дорожнього руху.

Велонавчання корисне як для новачків, їздять по тротуарах або взагалі бояться виїжджати велосипедом на дороги або , так і для більш досвідчених велосипедистів, що хочуть оновити знання правил дорожнього руху. На цих поїздках ви дізнаєтеся:

  • де і як має рухатися велосипедист у місті
  • які правила дорожнього руху має знати і виконувати велосипедист
  • як велосипедисту проїхати великі розв’язки
  • що означають дорожні знаки
  • як повернути ліворуч
  • як проїхати кругове перехрестя
  • де велосипедисту заборонено їздити

Перша велошкола відбудеться вже 5 квітня, тож реєструйтеся та передавайте інформацію іншим!

велонавчання з безпеки руху

Цього року велошкола знову працюватиме щонеділі з квітня по вересень, кількість точок збору збільшено з 5 до 7. Окрім традиційних точок на Контрактовій площі, парку “Позняки”, парку “Перемога”, Оболонської набережної та Виставкового центру, цього року ми плануємо відкрити навчання на Нивках/Святошино та на Хрещатику.

Ми дуже хочемо відкрити також велошколу на Троєщині, однак все ще шукаємо інструктора-волонтера, що “поведе” цей район. Якщо це ви – заповніть, будь ласка, анкету, і ми запросимо вас на ввідний тренінг для інструкторів. До речі, ми набираємо інструкторів протягом усього сезону, тож долучайтеся до нашої команди!

Не бійтеся їздити по місту – переваг від велосипедних прогулянок набагато більше!

Дізнайтеся, які ще новинки плануються у велошколах цього року.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Велосипедисти встановили біля Київської міської державної адміністрації білий велосипед – всесвітній символ пам’яті про загиблих велосипедистів на дорозі. Метою акції Досить нас вбивати – Велосипедна акція є

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за червень 2017 року Червень був доволі свіжим місяцем, часом навіть не