Цього року Асоціація велосипедистів Києва планує проводити регулярні велоекскурсії та велопрогулянки по Києву, околицях та по Україні.

Після серії “пілотних” велоекскурсій та прогулянок у 2014 році, Асоціація збирається проводити їх цього року більш систематично.

17 березня ми зібралися на черговий ВелоВівторок та проговорили концепцію таких подій. Визначили, що це будуть три типи поїздок:

  • Велоекскурсії – вечірні поїздки по місту з оглядом цікавинок у різних районах;
  • Велопрогулянки – поїздки вихідного дня на недалекі відстані
  • Велотури – кількаденні поїздки по Україні

Запуск велопоїздок – у травні-червні, залишайтеся з нами, вже незабаром розкажемо більше.

Якщо ви вже зараз маєте ідеї, куди хотіли б поїхати або хочете запропонувати себе у якості велоекскурсовода, пишіть нам: lepiavkob [at] gmail.com (Богдан), media [at] avk.org.ua (Олеся).

Анкета для велоекскурсоводів.

ВелоВівторок щодо велоекскурсій у 2015 році

ВелоВівторки АВК проходять у вільному просторі FreeGen Space
http://freegenspace.org/

ВелоВівторки – щотижневі зустрічі велоактивістів Києва, що хочуть долучитися до обговорення та організації велосипедних проектів Києва. Ми обговорюємо як популяризувати велотранспорт у місті та проведення конкретних подій. Це також нагода познайомитися та поспілкуватися з іншими велосипедистами та діяльністю Асоціації велосипедистів Києва. Для участі необхідно зареєструватися, обравши день, коли ви хочете приєднатися (можна обирати кілька варіантів). Анонси вівторків шукайте в календарі або підписавшись на розсилку.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Щобільше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Жителі та гості Києва вперше взяли участь у Cycle Tour&Party — велоекскурсії Подолом і вечірці в затишному дворику. Cycle Tour&Party організували U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»)

Цього року продовжено будівництво веломаршруту “Європейська площа – Троєщина”: у бюджеті Києва виділено 9 млн грн на цьогорічні роботи. Роботи заплановано на вулицях Цвєтаєвої, Сабурова

Компанія з виробництва велопарковок Veloparkovki.com.ua запустила новий велопродукт – станції самообслуговування велосипедів FixHere. Дві з них Veloparkovki дарують двом організаціям, що надішлють заявки до 30 квітня. У заявці слід