Вчора, користуючись нагодою чудової весняної погоди, по дорозі додому, вирішила проїхатись велосипедом через Труханів острів, Московський міст та Набережно-Рибальську. Чудовий маршрут, але шокувала кількість бруду та сміття на пішохідній частині. Я підготувала доповідну записку, де, серед інших питань, звернулась з пропозицією Київському міському голові надати доручення Департаменту транспортної інфраструктури нарешті прибрати пісок та сміття з тротуарів вулиці Набережно-Рибальська, а також Московського і Гаванського мостів. З огляду на високу щільність та швидкість автомобільного транспорту, велосипедисти тут, зазвичай, обирають рух тротуарами. Руху пішоходів велосипедисти тут не створюють небезпек з огляду на невелику кількість пішоходів на цих ділянках (ви ж їздите обережно і не лякаєте пішоходів, вірно?)

У доповнення до мого звернення, пропоную усім велосипедистам та велосипедисткам залишити через службу Контактного центру міста Києва 1551 скаргу щодо незадовільного утримання тротуарів на цих вулицях та об’єктах. Текст скарги може бути приблизно таким (або Ваш власний варіант, це навіть краще):

“Прохання прибрати пішохідні частини вулиці Набережно-Рибальська, а також Московського та Гаванського мостів. Пісок, сміття, пил та бите скло створюють небезпеку для руху пішоходів на цих ділянках. Дякую.”

Впевнена, що суспільна увага до проблеми, допоможуть закрити це питання найоперативніше.

Ксенія Семенова

Радниця міського голови м. Києва з питань розвитку велосипедної інфраструктури

інші цікаві матеріали

Уявіть собі, що через дитячий майданчик у вашому дворі хтось почав прокладати залізничну колію. Ви кажете будівельникам, що це зона для дітей, а вам відповідають

Жителі Києва мають ще два тижні, щоб запропонувати свої зміни до проекту оновленої стратегії розвитку Києва до 2025 року, опублікованого 9 листопада на сайті Київської

Комунальна корпорація “Київавтодор” продовжує будувати радянське агресивне місто. Робить це вперто і мовчки, ігноруючи суспільний запит жителів Києва на безбар’єрне місто, доступне для всіх городян.