Відтепер майстерня «Помаранчевий ровер» надає ще більші знижки членам АВК – 30 % на ремонт та обслуговування велосипеда.

«Помаранчевий ровер» відкриває свої двері для всіх велосипедистів та запрошує у майстерню, яка знаходиться тепер не лише у Києві, а й у Вишгороді.A bicycle shop and repair workshop.

Веломагазин надає низку опцій з ремонту:

  • поточний ремонт, частковий ремонт, гарантійний ремонт;
  • сезонне обслуговування;
  • реставрація;
  • перефарбування та інше.

Команда професійних веломеханіків готова взятися за найскладніші завдання: вирівнювання колес, перевзування у літню резину, профілактику та усунення несправностей трансмісії, чищення та змащення ланцюга і касети, заміну змазки всередині втулок, обслуговування вилок та планетарних втулок тощо.

У своїй роботі веломайстри використовують лише якісні, але в той же час і доступні матеріали від Shimano (Японія), XLC (Німеччина), Alligator (Тайвань), SRAM (США-Німеччина) та інших відомих брендів.

“Помаранчевий ровер” надає також 10% знижку членам АВК на купівлю велосипедів та аксесуарів.

Адреси веломайстерень:

м. Київ, вул. Володимиро-Либідська 25

м. Вишгород, мікрорайон Берізки, 6

тел 067 177 02 77

info@porover.com

porover.com/masterskaja

Для отримання знижки необхідно мати при собі картку члена АВК.

Долучитися до Асоціації та дізнатися про інші переваги для членів.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва у складі Української велосипедної мережі звернулась до Міністерства інфраструктури України з оскарженням повної заборони провезення велосипедів у поїздах категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: