Сьогодні зранку зустрічалась з Ігорем Скляревським щодо спільної роботи над першими навігаційними знаками для велосипедистів на рекреаційному веломаршруті на Трухановому острові. Ігор погодився допомогти з розробкою знаків, але просить зробити відеозапис маршруту аби кожну точку, де планується ставити знак, ми могли у будь-який момент перевірити без потреби виїжджати на місце.

Хто має можливість зробити відео, напишіть мені на ksenia.semenova{a}avk.org.ua. GPS-трек у форматі kmz вже є, по ньому просто треба проїхати і зробити відео.

Ксенія Семенова

Радниця Київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури 

інші цікаві матеріали

Уявіть собі, що через дитячий майданчик у вашому дворі хтось почав прокладати залізничну колію. Ви кажете будівельникам, що це зона для дітей, а вам відповідають

Жителі Києва мають ще два тижні, щоб запропонувати свої зміни до проекту оновленої стратегії розвитку Києва до 2025 року, опублікованого 9 листопада на сайті Київської

Комунальна корпорація “Київавтодор” продовжує будувати радянське агресивне місто. Робить це вперто і мовчки, ігноруючи суспільний запит жителів Києва на безбар’єрне місто, доступне для всіх городян.