Анастасія Макаренко,

координаторка по роботі з партнерами

Асоціації велосипедистів Києва

Цими вихідними у веложитті Києва відбулася досить гучна подія – щорічна міжнародна виставка «Велобайк», у якій вже традиційно взяла участь й наша Асоціація. Стенд АВК протягом трьох днів став справжнім центром тяжіння для відвідувачів «КиївЕкспоПлаза», де й проходила виставка.

IMG_9458

По-весняному зелений газончик, кольорові кубики, велокінотеатр й багато різного інтерактивну та надзвичайно крутих й позитивних велосипедистів навколо. На стенді АВК наші чудові волонтери тестували відвідувачів на знання ПДР, видавали «Велоправа» та розповідали про проекти й події Асоціації. А маленькі велосипедисти малювали ровер своєї мрії, перетворивши наш простір на справжній мистецький обє’кт.

Також всі охочі проходили соц. опитування в рамках «Дослідження звичок та потреб велосипедистів та велосипедисток Києва», яке підготувала Даша Пирогова, член Ради АВК.

IMG_9481

Спільно з соціальною ініціативою «КіноПростоНеба» в рамках нашого простору облаштували справжній кінотеатр у добрих традиціях велокультури: крутили педалі на культовому голландському сітібайку від «Помаранчевого ровера» й показували цікаві відеоролики за допомогою проектора. Нове переосмислення велосипеда: наш велогенератор викликав чималий інтерес. А серед найпоширеніших відгуків почули таке: “Ось вона – наша енергетична незалежність!”, “Чудово б мати таку річ вдома!” та “Як таке змайструвати?!”.

IMG_9498

Дуже раді з того, що за час “Велобайку” наша Асоціація поповнилася новими обличчями, адже прямо на нашому стенді можна було вступити до АВК та відразу отримати свій членський квиток. Також наш записничок “Для ідей” поповнився багатьма чудовими пропозиціями, які найближим часом збираємося втілювати в життя.

100_8369

Щодо самого «Велобайку», то не можу не зауважити, що цьогоріч виставка була у кілька разів меншою, аніж зазвичай, більше дорогих брендів, аніж бюджетних, всі цінники у євро та доларах, люди значно менше купують, а більше все ж таки приглядаються. Загалом все дуже очікувано, виходячи із сьогоднішньої ситуації у країні.

З приємного – це те, що майже всі велосипеди можна було особисто випробувати, й місця для цього було більше, аніж достатньо. А ще мене особисто порадував харківський «Спутник»: український виробник продемонстрував оновлену лінійку різнокольорових сітібайків, ціна яких виявилася просто смішною на фоні всього того добра, яке було представлено. До того ж моделі на стенді лише можна було протестувати, бо ж все було викуплено ще в перший день виставки. Тому для сьогоднішніх реалій – це чудовий дуже бюджетний варіант міського велосипеда.

IMG_9447

Велика подяка нашим чудовим волонтерам, які створили просто фантастичну атмосферу, нашим друзям «КіноПростоНеба»  «Помаранчевому роверу», всім нашим відвідувачам, а також організаторам виставки «Велобайк», які гостинно прийняли у себе нашу Асоціацію. А на носі ще одна дуже крута подія – міжнародна велосипедна виставка «BikeExpo», що відбудеться 13-15 березня у київському МВЦ, на якій, звісно, буде й АВК.

А тому до скорого, побачимося!

Думки, висловлені в блозі членами АВК є суб’єктивними та можуть не збігатися з офіційною позицією Асоціації.

інші цікаві матеріали

Олеся Сторожук медіа-координаторка Асоціації велосипедистів Києва Сьогодні втретє сплатила членський внесок на розвиток Асоціації велосипедистів Києва (АВК). Це організація, в якій працюю вже два роки.

Текст – Валерія Думанецька Що таке місто? Робота, навчання? Магазин та поспіх? НІ! Місто – це комунікаційний центр області, в якому люди знаходять для себе

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто