16 березня стартує волонтерська програма для всіх, хто хоче невеликими діями робити Київ велосипедним містом.

Кожен мешканець Києва може зробити місто більш велосипедним. Якщо ви не знаєте, з чого почати, ми пропонуємо план дій – програму “ВелоАгент Києва”.

Долучившись до програми, ви щотижня отримуватимете одне завдання, направлене на популяризацію велосипеду як міського транспорту.

Волонтерська програма Велоагент Києва

Це волонтерська програма. Ми продумували її так, щоб просувати велорух було цікаво та просто. Що більше людей зробить багато маленьких кроків, то швидше ми будемо жити в комфортному місті.

Щоб долучитися до програми, зареєструйтеся – і чекайте на таємні доручення:) Перше завдання для велоагентів буде розкрито вже в понеділок, 16 березня.

Ми віримо, що настав часу велосипеда – зручного, екологічного, раціонального та здорового виду транспорту. Зробимо Київ велосипедним разом!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за