Спеціально для членів Асоціації велосипедистів Києва наші партнери, компанія “ABUS”, з 1 по 15 квітня надають знижку 17% на всі велосумки.

В асортименті представлено моделі на будь-які випадки життя:

  • компактні сумки для щоденного дріб’язку (під сидіння та під раму);
  • стильні міські сумки із кріпленням на багажник та кермо велосипеда (в тому числі спеціальні жіночі моделі);
  • туристичні кофри.

Переглянути всю лінійку велосумок можна на  сайті компанії “ABUS”.

Також нагадуємо, що для всіх членів АВК діють постійні знижки у веломагазинах та веломайстернях, а також на велотури та інші цікаві штуки, які люб’язно надають наші друзі та партнери.

Зокрема, на велозамки “ABUS” діє постійна знижка у розмірі 10 %.

Детальніше про всі переваги та бонуси членам АВК можна дізнатися  ТУТ.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва у складі Української велосипедної мережі звернулась до Міністерства інфраструктури України з оскарженням повної заборони провезення велосипедів у поїздах категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

До партнерської програми Асоціації велосипедистів Києва приєднується виробник стильних сітібайків і фіксів під брендом Streetster, який популяризує міську велокультуру. Члени АВК отримують знижку 10% абсолютно