Перший (якщо не рахувати зимовий заїзд) Bike to Work Day 2015 – вже cкоро! Цього дня ми покажемо, як можуть виглядати вулиці Києва та України, якщо на них виїдуть тисячі велосипедистів.

Флешмоб велосипедом на роботу Київ 2014

Ви хочете їздити на роботу велосипедом, але не хочете робити це самі? Ви їздите щодня і хочете надихнути інших? Ви фрілансер, але хочете побачити купу велосипедистів на вулицях Києва? 16 квітня їдемо велосипедом на роботу. Разом.

Як і минулого року, будемо рухатися колонами з різних районів Києва і зустрінемося на ранкову каву на Майдані Незалежності, наговоримося, нафотографуємося, після чого роз’їдемося по своїх справах. Окрім організованих груп, кожен зможе запропонувати свої місця зустрічі – та їхати з сусідами, друзями або новими знайомими. Карта, на якій можна позначати свої точки зустрічі: http://bit.ly/B2WKyivMap (будь ласка, перш ніж додавати свою точку, уважно прочитайте текст у верхньому лівому куті карти).

Детальна інформація про флешмоб в Києві тут.

Запрошуємо долучитися до підготовки квітневого “Дня”. Напрямки, в яких ви можете допомогти:

  • Підготовка карти та розробка промо-матеріалів
  • Ведучі або супрводжуючі колон
  • Допомога на фініші (Майдан Незалежності)
  • Робота з партнерами, спонсорами, кейтеринг, подарунки
  • Реклама, поширення інформації про подію
  • Залучення міст України

Щоб приєднатися до нашої команди, оберіть цікавий для вас напрямок, заповнивши ось цю форму.

Ви можете також залучитися в якості партнера або спонсора; ми будемо раді обговорити такі варіанти співпраці (перелік орієнтовний):

  • звукове обладнання
  • друк і розробка промо-матеріалів
  • кейтеринг для велосніданку на Майдані Незалежності
  • подарунки учасникам.

Цього року Асоціація планує провести спільні виїзди кілька разів. Більше того, ми пропонуємо іншим містам долучатися – і робити спільне свято байктуворкерів в один день, по всій Україні. Ідеї та поради для міст.

Якщо ваше місто хоче проводити Bike to Work Day 16 квітня – повідомте про це, будь ласка, нам: media [at] avk.org.ua

Подія в Facebook

Як пройшов “День Велосипедом на роботу” у вересні 2014 року.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті! 

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Сьогодні, 19 квітня, у День велосипеда жителі Києва взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу». Флешмоб у столиці традиційно організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»),

У п’ятницю, 8 лютого, Київ приєднався до міжнародного зимового дня «Велосипедом на роботу». Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» організувала зустріч учасників флешмобу вранці на Майдані