Студентка Наталія Смирнова з Технічного університету Дортмунда проводить опитування щодо звичок велосипедистів зі Львова, Вінниці та Києва. Візьміть участь в опитуванні!

Результати опитування будуть використані у магістерській роботі на тему “Планування велосипедної інфраструктури в Україні на прикладі міст Київ, Львів, Вінниця. Внесок на захист клімату та сталого розвитку”, яку готує Наталія.

Увага! Опитування містить 35 питань, відповіді на них займають близько 10 хвилин.

Також у опитуванні використані деякі специфічні терміни, які в Україні ще не прижилися, зокрема, назви типів велосипедної інфраструктури. Для розуміння у таких питаннях подається роз’яснення різних назв.

Очікуються відповіді саме від мешканців Києва, Львова, Вінниці, які користуються велосипедом для поїздок містом. Будь ласка, якщо ви мешкаєте в інших містах, не проходьте це опитування – це важливо для дослідження.

Наталія та колектив Асоціації велосипедистів Києва дякує вам за відповіді та підтримку дослідження! Ми розраховуємо, що результати потім будуть оприлюднені, і ми теж дізнаємося багато нового.

Взяти участь в опитуванні.

 • Дима Купріненко

  Люблю випити кави під час катання на велосипеді :))))

  • Олеся

   У мене для таких цілей спеціально дещо передбачено 🙂

   • Дима Купріненко

    Круто, я теж такий хочу 🙁

    • Олеся

     ну це насправді найпростіший тримач, купувала в http://supervel.com/ на Лаврській

     • Дима Купріненко

      Ні я зрозумів що це фляготримач, але як його прикріпити до руля???

     • Олеся

      Там ніби звичайні болти, в усякому разі прикручувалось дуже просто без додаткових інструментів. Мабуть, якраз розраховано на руль.

інші цікаві матеріали

У Києві пройде весняний підрахунок велосипедистів 17 травня і 3 червня для того, щоб дізнатися динаміку кількості та зміни профілю користувачів велосипеда в місті протягом

У четвер, 20 квітня, поговоримо про унікальне дослідження з підрахунку велосипедистів у Києві і про те, чим воно може бути цінним для міста. Запрошуємо соціологів,

Асоціація велосипедистів Києва проводить унікальне дослідження, мета якого моніторити динаміку кількості велосипедистів на вулицях столиці. Результати підрахунку можуть стати поштовхом до покращення велоінфраструктури та побудови нових