Студентка Наталія Смирнова з Технічного університету Дортмунда проводить опитування щодо звичок велосипедистів зі Львова, Вінниці та Києва. Візьміть участь в опитуванні!

Результати опитування будуть використані у магістерській роботі на тему “Планування велосипедної інфраструктури в Україні на прикладі міст Київ, Львів, Вінниця. Внесок на захист клімату та сталого розвитку”, яку готує Наталія.

Увага! Опитування містить 35 питань, відповіді на них займають близько 10 хвилин.

Також у опитуванні використані деякі специфічні терміни, які в Україні ще не прижилися, зокрема, назви типів велосипедної інфраструктури. Для розуміння у таких питаннях подається роз’яснення різних назв.

Очікуються відповіді саме від мешканців Києва, Львова, Вінниці, які користуються велосипедом для поїздок містом. Будь ласка, якщо ви мешкаєте в інших містах, не проходьте це опитування – це важливо для дослідження.

Наталія та колектив Асоціації велосипедистів Києва дякує вам за відповіді та підтримку дослідження! Ми розраховуємо, що результати потім будуть оприлюднені, і ми теж дізнаємося багато нового.

Взяти участь в опитуванні.

 • Дима Купріненко

  Люблю випити кави під час катання на велосипеді :))))

  • Олеся

   У мене для таких цілей спеціально дещо передбачено 🙂

   • Дима Купріненко

    Круто, я теж такий хочу 🙁

    • Олеся

     ну це насправді найпростіший тримач, купувала в http://supervel.com/ на Лаврській

     • Дима Купріненко

      Ні я зрозумів що це фляготримач, але як його прикріпити до руля???

     • Олеся

      Там ніби звичайні болти, в усякому разі прикручувалось дуже просто без додаткових інструментів. Мабуть, якраз розраховано на руль.

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») зробила весняний підрахунок велосипедистів у різних районах Києва. Користувачів велосипеда рахували 50 волонтерів підрахунку одночасно на 22 перехрестях Києва протягом

Користувачів велосипеда у Києві знову побільшало: у будні рівно на 40%, а у вихідні – на 46% за рік. Це засвідчили результати останнього підрахунку велосипедистів

Вересень був дуже щедрим на події для АВК! Чим жила і до яких активностей долучалася наша волонтерська команда у перший осінній місяць? Протягом вересня волонтери