Студентка Наталія Смирнова з Технічного університету Дортмунда проводить опитування щодо звичок велосипедистів зі Львова, Вінниці та Києва. Візьміть участь в опитуванні!

Результати опитування будуть використані у магістерській роботі на тему “Планування велосипедної інфраструктури в Україні на прикладі міст Київ, Львів, Вінниця. Внесок на захист клімату та сталого розвитку”, яку готує Наталія.

Увага! Опитування містить 35 питань, відповіді на них займають близько 10 хвилин.

Також у опитуванні використані деякі специфічні терміни, які в Україні ще не прижилися, зокрема, назви типів велосипедної інфраструктури. Для розуміння у таких питаннях подається роз’яснення різних назв.

Очікуються відповіді саме від мешканців Києва, Львова, Вінниці, які користуються велосипедом для поїздок містом. Будь ласка, якщо ви мешкаєте в інших містах, не проходьте це опитування – це важливо для дослідження.

Наталія та колектив Асоціації велосипедистів Києва дякує вам за відповіді та підтримку дослідження! Ми розраховуємо, що результати потім будуть оприлюднені, і ми теж дізнаємося багато нового.

Взяти участь в опитуванні.

 • Дима Купріненко

  Люблю випити кави під час катання на велосипеді :))))

  • Олеся

   У мене для таких цілей спеціально дещо передбачено 🙂

   • Дима Купріненко

    Круто, я теж такий хочу 🙁

    • Олеся

     ну це насправді найпростіший тримач, купувала в http://supervel.com/ на Лаврській

     • Дима Купріненко

      Ні я зрозумів що це фляготримач, але як його прикріпити до руля???

     • Олеся

      Там ніби звичайні болти, в усякому разі прикручувалось дуже просто без додаткових інструментів. Мабуть, якраз розраховано на руль.

інші цікаві матеріали

Велосипедистів у Києві стало на 40% більше за рік, відповідно до результатів останнього підрахунку велосипедистів у столиці навесні 2018 року. У будній та вихідний на

За результатами підрахунку восени 2017 року, кількість велосипедистів у Києві зменшилась на 27%. Асоціація велосипедистів Києва оприлюднила результати останнього підрахунку велосипедистів у столиці. У 2017

Коли: середа, 13 вересня 2017 року, 17:00-19:00 та субота, 16 вересня 2017 року, 12:00-14:00 Де: понад 20 перехресть, 7 районів Києва Організатор: Асоціація велосипедистів Києва     Четвертий