Депутати Київської міської ради проголосували за прийняття бюджету Києва на 2015 рік, у якому передбачено 15 млн. грн. на розвиток велоінфраструктури.

Вітаємо киян із цим позитивним рішенням, та усіх активістів Асоціації велосипедистів Києва, які цього вимагали. Цих грошей має вистачити на найперший етап реалізації велоконцепції Києва, зокрема, на веломаршрути з Троєщини в центр (15 км) та, сподіваємося, з Солом’янки в центр (8 км).

Реалізація цих маршрутів – це можливість для більшої кількості мешканців спальних районів Києва доїжджати до центру безпечно, цікаво, дешево та з користю для здоров’я. А такоже ще більше людей зможуть їздити у парки на Дніпрі велосипедом, а не автомобілем, що дозволить покращити якість повітря та зелені у парках.

Частка бюджету розвитку Києва у 2015 на велосипедну інфраструктуру складає це 1,5%, це 15 млн. грн. Для порівняння, видатки на автомобільні дороги – 21%, причому найбільше грошей, 130 млн, іде на підтримку недобудованого Подільського мосту та на Поштову площу. Більше порівнянь з іншими транспортними видатками тут.

Нагадаємо, раніше Київрада уже затверджувала у бюджеті міста 1 млн. грн. на проектування велосипедної інфраструктури. Але гроші не були виділені, тож виконавці не завершили розпочаті роботи з проектування 5 веломаршрутів, та не передали їх місту.

  • Max C-Max

    Невже нарешті буде крита велопарковка в міжнародному столичному аеропорті

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») спільно з фармацевтичною корпорацією «Артеріум» оновили Маршрути здоров’я в 5 парках Києва. Маршрути здоров’я — це рекреаційні велосипедні маршрути завдовжки

Протягом 2018 року Асоціація велосипедистів Києва реалізувала пілотний проект разом з об’єднаними територіальними громадами України за підтримки Програми U-LEAD з Європою. Загальною метою проекту «Зелене світло

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» розробила за участю місцевих мешканців і самоуправління велоконцепції для 5 об’єднаних територіальних громад у Житомирській, Вінницькій, Чернігівській і Полтавській областях.