Асоціаціація велосипедистів Києва бере участь у спеціалізованих виставках ВелоБайк та BikeExpo, що відбудуться в лютому-березні в Києві. Нам потрібна допомога!

Цього року ми облаштовуємо на виставках активну велосипедну зону, де будемо розповідати про діяльність Асоціації, показувати фільми на велосипедну тематику, приймати тест на знання ПДР велосипедистами тощо.

Нам потрібна допомога в перевезенні речей з офісу, облаштуванні стенду та перебуванні біля самого стенду. Час – 3-4 години на день (можна допомагати один день, можна всі дні виставки). Волонтери забезпечуються харчуванням + отримають подарунки від АВК:)

Перевага надається членам Асоціації, які мають базове уявлення про її діяльність.

Дати виставок:

Велобайк 27 лютого – 1 березня 2015

BikeExpo 13 – 15 березня 2015

Хочете допомогти? Заповніть, будь ласка, анкету.

Контактна особоа:

Настя Макаренко friends [at] avk.org.ua

097 119 11 42

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

У неділю, 26 червня, на центральній вулиці країни Хрещатику відбулося яскраве святкування Дня молоді, на якому команда АВК влаштувала свою фестивальну Велоточку з безкоштовним велопрокатом.

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве:

6-9 травня команда волонтерів АВК помандрувала на Фестиваль кіна та урбаністики “86”, що відбувся вже втретє у наймолодшому українському місті Славутичі, та задала там справжніх велосипедних