Асоціаціація велосипедистів Києва бере участь у спеціалізованих виставках ВелоБайк та BikeExpo, що відбудуться в лютому-березні в Києві. Нам потрібна допомога!

Цього року ми облаштовуємо на виставках активну велосипедну зону, де будемо розповідати про діяльність Асоціації, показувати фільми на велосипедну тематику, приймати тест на знання ПДР велосипедистами тощо.

Нам потрібна допомога в перевезенні речей з офісу, облаштуванні стенду та перебуванні біля самого стенду. Час – 3-4 години на день (можна допомагати один день, можна всі дні виставки). Волонтери забезпечуються харчуванням + отримають подарунки від АВК:)

Перевага надається членам Асоціації, які мають базове уявлення про її діяльність.

Дати виставок:

Велобайк 27 лютого – 1 березня 2015

BikeExpo 13 – 15 березня 2015

Хочете допомогти? Заповніть, будь ласка, анкету.

Контактна особоа:

Настя Макаренко friends [at] avk.org.ua

097 119 11 42

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

Наприкінці жовтня на велоточці від АВК у трьох містах Луганської області можна було дізнатися про основні правила дорожнього руху, скористатися безкоштовним велопрокатом, поспілкуватися з волонтерами Асоціації

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

У неділю, 26 червня, на центральній вулиці країни Хрещатику відбулося яскраве святкування Дня молоді, на якому команда АВК влаштувала свою фестивальну Велоточку з безкоштовним велопрокатом.