У вівторок, 3 лютого, в Асоціації велосипедистів Києва пройшла невеличка зустріч з велоактивістами.

Обговорювали велосипедні ідеї на 2015 рік, і дійшли висновку, що нам дуже потрібне якесь “тусовочне” велосипедне місце.

Місце потрібне для поточних велосипедних зустрічей протягом тижня, робочого дня та після роботи, для спілкування, обміну велоідеями, просто чаювання та кавування. Хочемо місце, де затишно, тепло, є чай-кава, вай-фай, і де можна працювати протягом прийнамні одного робочого дня на тиждень 3-5 людям та їхнім гостям.

Влітку плануємо зустрічатися на вулиці, але на зиму, коли теж є багато обговорень, шукаємо таке собі місце. Наш офіс для цього, на жаль, не підходить – тут уже не вистачає місця!

Якщо ви знаєте такі місця – наприклад, коворкінг-зони, де можна домовитися про майже безкоштовну роботу велоактивістів раз на тиждень, – будемо вдячні за інформацію та контакти на пошту friends at avk.org.ua.

Ще обговорювали, як краще захищати існуючу велосипедну інфраструктуру. Головна проблема велосипедних доріжок наразі: незаконні МАФи та незаконне паркування авто – все це розміщують точно на велодоріжках. З ідей захисту: знайти велосипедистів, що мешкають неподалік, та просити їх фотографувати регулярно порушення, постити на фейсбуці та надсилати на 15-51 звернення.

Наразі ми не можемо змістити самостійно МАФи, а деякі водії примудряються заїжджати на “вело-автопарковку”, виламуючи встановлені влітку стовпчики. Але продовжуватимемо захищати існуючі велодоріжки, і запрошуємо висловлювати свої думки, як це зробити краще.

У наступний вівторок хочемо обговорити київські “міфи” про велосипед, та як їх змінювати. Ну, ви їх знаєте: тут зимою холодно, влітку жарко, гори навколо, велосипед для бідних і так далі. А ми хочемо знайти аргументи, як переконати інших у тому, що це все дійсно просто “міфи”. Приходьте, думатимемо разом!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче